• DOLAR
  6,8087
  %-0,02
 • EURO
  7,5976
  %0,38
 • ALTIN
  381,43
  %0,14
 • BIST
  8,5214
  %0,06
14 Günde 12 Kilo Vermenizi Sağlayan Harika Diyet

14 Günde 12 Kilo Vermenizi Sağlayan Harika Diyet

14 Günde 12 Kilo Vermenizi Sağlayan Harika Diyet Birçok insan fazla kiloları ile uğraşmaktadır ve genellikle bu konuda başarılı olamazlar. Her ne kadar birçok diyet planı size sonuçları vaat etse bile, kilo verme konusundaki başarınızı etkileyen tek şey vardır; yedikleriniz. Hemen aşağıda oldukça etkili olan bir beslenme programını sizlerle paylaşıyor olacağız. Limonu diyetin ana maddesi […]

14 Günde 12 Kilo Vermenizi Sağlayan Harika Diyet

Birçok insan fazla kiloları ile uğraşmaktadır ve genellikle bu konuda başarılı olamazlar. Her ne kadar birçok diyet planı size sonuçları vaat etse bile, kilo verme konusundaki başarınızı etkileyen tek şey vardır; yedikleriniz.

Hemen aşağıda oldukça etkili olan bir beslenme programını sizlerle paylaşıyor olacağız. Limonu diyetin ana maddesi olarak kabul etmiş olan bu program, limonun güçlü yağ yakıcı özelliğinden faydalanıyor.

Bunu diyet planını günlük hayatınıza dahil edin ve sadece iki hafta içerisinde hızlıca kilo vermeye başlayın.

7 Günlük Diyet Planı

1.Gün

Bir limonun suyunu sıkın ve bir bardak su ile karıştırın. Bunu öğünleriniz ile birlikte günde 3 sefer olacak şekilde tüketin.

2.Gün

İki limonun suyunu sıkın ve 500 ml su ile karıştırın. Bunu iki dozaja bölün. Birincisini kahvaltıdan hemen önce, ikincisini ise akşam yemeğinden hemen sonra tüketin.

3.Gün

Birinci günün aynısını tekrarlayın.

4.Gün

İkinci günün aynısını tekrarlayın.

5.Gün

Kahvaltıdan hemen önce bir bardak limonlu su için. Gün içerisinde sadece yeşil sebzelerden tüketin. Aynı zamanda dilerseniz ekmek tüketebilirsiniz ancak makarna ve pirinç tüketmeyin. Akşam yemeğinde biraz sebze salatası ve meyve tüketebilirsiniz. Son olarak yatmadan önce bir bardak limonlu su içerek günü tamamlayın.

6.Gün

İkinci günün aynısını tekrarlayın.

7.Gün

Tüm programı baştan, tekrarlayın.

Bedeninizdeki tüm sağlıksız yağlardan kurtulmak için bu programı 22 hafta boyunca tekrarlamanız gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bir şeyler inşa etmek, şu anda yapmanız için çok yararlı olacaktır. Hatta ilişkilerinizi güçlendirebilir! Yakın bir arkadaşınız ya da partneriniz için mutfağa girin ve onlar için yemek yapın. İşte bu kadar kolay!

BOĞA BURCU YORUMU

Hayalleriniz canlı, keyifli ve karar vermenize yardımcı olacak bilgilerle dolu olabilir. Bugün hayatınıza yeni ve heyecan verici temaslar gelebilir, muhtemelen gelirinizi artırmanın yollarını göstermede yardımcı olur. Yeni kariyerler, oturumlar ve yatırımlar umut verici ve dikkate değer görünmektedir. Yolunuza çıkan her şeyden en iyi şekilde yararlanın. Bir fark yaratabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün muhtemelen romantizme odaklanıyorsunuz. Sevgiyi çevreleyen gezegensel enerjiler ümit vericidir. Eğer bir ilişkiniz varsa, siz ve partneriniz birlikte bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz kim bilir belki günün sonunda karşınıza biri çıkabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün, sağlık, enerji ve dayanıklılık ile öne çıkıyorsunuz. Gönüllü çalışma veya kişisel bir proje olsun, iş yerinde iyi olmalısınız. Geçmiş çabaların sonuçlarını görme ihtimaliniz yüksektir.

ASLAN BURCU YORUMU

Aşk ve romantizm bugün gündeminizde en üst sırada olacak. Şimdi özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsun. Mevcut ve potansiyel aşk partnerleri sizi güçlü bir şekilde çekebilir. Çocuklar ayrıca mutluluk ve memnuniyet kaynağı olabilirler. Her anlamda güzel bir gün.

BAŞAK BURCU YORUMU

Yaklaşan bir aile sohbeti hakkında endişeleniyor musunuz? Kendinizi germeyin. Bunlar her zaman içinizde en iyisini gören (ya da en azından deneyen) insanlardır. Onların beklentilerini karşılayıp karşılamayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Durumun içinde mikroskop altındaymış gibi hissederseniz, gergin olacaksınız. Rahatlayın ve bu insanların deneyimlerine güvenin. Onlar seni seviyor! Bunu göreceksiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Kariyer veya finansal anlamda harika haberler alabilirsiniz. Yazılı veya yayıncı olarak çalışmayı ya da bu konuda herhangi bir sanatı düşünüyorsanız, olayları harekete geçirmenin günüdür. Hayal gücünüz yüksek seviyede çalışıyor ve başkalarıyla iletişim kurabiliyorsunuz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün tanıştığınız herkese karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissetmelisiniz. Parayla ilgili iyi haberler, özellikle olumlu hissetmenize neden olmuş olabilir. Bu, yeni insanları size çekebilir ve zaten hayatınızda olanları da size yaklaştırır. Sanatsal bir proje başlatmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın tam günü. Yaratıcı fikirler özgürce akmalıdır.

YAY BURCU YORUMU

Güzel, olumlu, sıcak ve sevgi dolu görünmeye bugün özellikle dikkat ediyorsunuz. Özgüveniniz, iyimserliğiniz ve kararlılığınız önümüzdeki birkaç gün içinde zirveye ulaşmalıdır. Yeni bir ortaklık, iş dünyası, yaratıcı proje ya da romantizm... Başlamayı düşündüğünüz her şeyin başarılı olması ve yolunuza iyi bir şans getirmesi muhtemeldir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Yaratıcı ilham bugün derinden gelebilir. Vizyonlar, hayaller - hayal gücünüzü heyecanlandıran her şey - yeni projeler için fikirler getirebilir. Tek dezavantajı maddi olarak bir süre katkı sağlamamak olabilir. Ancak bu noktada sabırlı olmak en önemli şey.

KOVA BURCU YORUMU

İşler sizin için zaman zaman kolaysa sorun değil. Başka bir deyişle, bir arkadaşınızı vurgulayan bir görev veya test sizin için parkta yürüyüş yapmak kadar kolaysa kendinizi suçlu hissetmeyin. Herkesin kendi beceri seviyesi vardır ve sizinki belli bir şekilde çok yüksek olur. Bir şey zorsa sizin için iyi olacağını düşünmeye devam etmeyin. Zor bir meydan okuma her zaman hayattaki iyi bir derse eşit değildir.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün sıcaklık ve dostluğu başkalarına yansıtmak için her zamankinden daha heveslisiniz. . Sanatsal veya yaratıcı bir faaliyet için çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün başladığınız şey her ne olursa olsun, yeni bir sanatsal proje, kariyer veya romantizm muhtemelen başarılı olacaktır.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM