• DOLAR
  6,7315
  %0,00
 • EURO
  7,5611
  %-0,19
 • ALTIN
  368,10
  %0,09
 • BIST
  8,4568
  %-0,29
4 Adımda Saçlarınız Daha Kalınlaşsın ve Daha Hızlı Uzasın

4 Adımda Saçlarınız Daha Kalınlaşsın ve Daha Hızlı Uzasın

4 Adımda Saçlarınız Daha Kalınlaşsın ve Daha Hızlı Uzasın Eğer hızlı bir şekilde saçlarınızın uzamasını istiyorsanız veya saçlarınızın çok ince olmasından dolayı yakınıyorsanız, Hintlilerin geleneksel çözümüne bir göz atmanızı tavsiye ederiz. 1. Adım – Yumurta Maskesi Malzemeler: 2 yumurta Süt Limon 1 yemek kaşığı zeytinyağı 2 yumurta sarısını, 4 yemek kaşığı süt, 1 yemek kaşığı […]

4 Adımda Saçlarınız Daha Kalınlaşsın ve Daha Hızlı Uzasın

Eğer hızlı bir şekilde saçlarınızın uzamasını istiyorsanız veya saçlarınızın çok ince olmasından dolayı yakınıyorsanız, Hintlilerin geleneksel çözümüne bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

1. Adım – Yumurta Maskesi

Malzemeler:

2 yumurta
Süt
Limon
1 yemek kaşığı zeytinyağı
2 yumurta sarısını, 4 yemek kaşığı süt, 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı ile iyice karıştırdıktan sonra bir limon suyunu da karışıma ekleyin ve tekrar karıştırın. Bu maskesi tüm saç derinize uygulayın. Duş bonesi ile saçınızı örttükten sonra 45 dakika boyunca bekleyin.

2.Adım – Şampuan

Malzemeler

4 yemek kaşığı rita tozu
4 yemek kaşığı amla tozu
4 yemek kaşığı shikakai tozu
1 bardak su
2 yemek kaşığı aloe vera jel
2 yemek kaşığı yeşil çay
Tüm malzemeleri birbirine karıştırın ve bir gece bekleyin. Sabah uyandığınızda bu karışımı kaynatın ve soğuduktan sonra bu şampuan ile saçlarınızı yıkayın. Saç derinize nazikçe masaj yaptıktan sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz.

3.Adım – Saç Kremi

Malzemeler

4 yemek kaşığı pirinç unu
1 bardak kaynar su
İki malzemeyi de birbine karıştırın ve bir gece bekletin. Sabah uyandığınızda bu karışımı, saç kremi olarak uygulayın.

4.Adım – Çemen Otu Tohumuyla Saç Yağı

Malzemeler

1 yemek kaşığı zencefil
2 yemek kaşığı hint yağı
1 yemek kaşığı hardal yağı
Çeyrek bardak badem yağı
Çeyrek bardak zeytinyağı
Çeyrek bardak hindistan cevizi yağı
Tüm malzemeleri temiz bir şişede karıştırdıktan sonra zencefili ilave edin. Bu karışım, 8 ila 10 saat arasında güneş ışığına maruz kaldıktan sonra, yağınız kullanım için hazır olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün parayla ilgili bazı evrak işlerini yürütmeniz gerekebilir, Koç. Faturaların ödenmesi, depozito yatırılması veya tahsil edilmesi gerekebilir. Küçük olaylar sizi rahatsız edebilir ve bazı hayal kırıklıklarına neden olabilir. Size yakın olan kişiler de dahil olmak üzere her türlü iletişim, gün içinde ters gidebilir. Ama tüm bunlar hayatınızın olumlu dönüşünü değiştiremez. Devam edin...

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün romantik bir partnere karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyor olabilirsiniz ve bu duygu muhtemelen karşılıklıdır. Birbirinize ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Telefon mesajları alınamayabilir veya kişinin yapması gereken önemli bir şey olabilir. Sonunda ikiniz, yarından önce istediğinizi yapamasanız bile konuşacaksınız.

İKİZLER BURCU YORUMU

Yaratıcı, sanatsal veya hizmet odaklı çalışma fikirleri kalın ve hızlı gelebilir ancak farklı olasılıklar arasında parçalanabilirsiniz. Tüm fikirleriniz uygulanabilir gibi görünüyor ancak bir an için karara varmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Başkalarının tavsiyesini sormak iyi bir fikir olabilir. Önerilerini tam olarak yapmasanız bile, tavsiye size yeni seçenekler gösterebilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Grup etkinliklerine ve sosyal etkinliklere olan hevesiniz yüksektir. Fikirlerinizi başkalarıyla tartışmak isteyebilirsiniz ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bu sinir bozucu olabilir ancak coşkunuz bu yüzden kaybolmamalı. Bugün planladığınız her şey süreç zor olsa bile memnuniyet verici olacaktır.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün evniniz misafirlerinizle dolup taşabilir. Bununla birlikte, planlarınız bir şekilde yanlış iletişim, teslim edilmeyen mesajlar, trafikten kaynaklanan gecikmeler veya diğer engeller nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilir. Bunun coşkunuzu azaltmasına izin vermeyin. Yapmaya çalıştığınız her şey geçici hayal kırıklıklarına rağmen meyve vermeye başlayacak.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün düşüncelerinizi yazmak için güçlü bir ihtiyaç hissedebilirsiniz ama kelimelere dökmeniz için biraz fazla şekilsiz olabilirler. Ayrıca arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle iletişim kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Birbirinizi özlemeye devam edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere gidememek sinir bozucu olabilir. Küçük tahrişlere rağmen eğlenceli bir gün olmalı.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün bir grup etkinliğine katılabilirsiniz ancak katılan kişilerin iyi bir dinleyici olmamaları canınızı sıkabilir. Herkesin ne olması gerektiğini ve nasıl yapılacağını anlamalarına yardımcı olmak sizin sorumluluğunuzda olacak. Küçük bir mali çöküş içinde olabilir ve onu nasıl harcayacağınız konusunda biraz endişelenebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Size en yakın olanlarla iletişim kurmak bugün zor olabilir. Bu biraz üzücü olabilir çünkü şu anda özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsunuz. Hatta belki de kızgın olduklarından ve sizinle konuşmak istemediklerinden bile endişe edebilirsiniz. Durum böyle değil. Denemeye devam et. Sonunda onlara ulaşacak ve istediğiniz yanıtı alacaksınız.

YAY BURCU YORUMU

Bugün bir tür sanatsal proje üzerinde çalışabilirsiniz. Çok çaba harcayacaksını, ancak sonuçlar tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir. Bu birçok revizyona neden olabilir. Sonunda durmak zorunda kalacaksın. Çok fazla düzeltme yapabilirsiniz. Ne üzerinde çalışırsanız çalışın, nesnel kalmaya çalışın ve gerçekçi olmayan beklentilere kapılmayın.

OĞLAK BURCU YORUMU

Özellikle arkadaşlarınıza, sevgilinize ve ailenize yakın hissetmeniz gerekse de, bugün onlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Belki de gizli olmasını tercih ettikleri sıkıntıları var ve paylaşmak istemiyor olabilirler. Sabırlı ol. Anlamaya çalış. Sorunlarını yarın sizinle paylaşabilirler.

KOVA BURCU YORUMU

Belki gelecekteki bir sosyal etkinliğe ev sahipliği yapma beklentisiyle yeniden dekore etme arzusu bugün sinir bozucu olabilir. Muhtemelen bazı kesin fikirleriniz var ancak istediğiniz sonuçları üretmek için ihtiyacınız olan malzemeleri bulamıyorsunuz. Ne planlıyorsanız, önceden telefon etmek ve hangi kaynakların kullanılabilir olduğunu görmek iyi bir fikir olabilir.

BALIK BURCU YORUMU

Seyahat aklınızda olabilir. Muhtemelen gelecekteki bir tatil olasılığı için heyecanlısınız. Bugün bazı düzenlemeleri tamamlamanız gerekebilir, ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu sinir bozucu ama hevesini azaltmamalı. Denemeye devam et. Sonunda uygun kişiye ulaşacak ve başarmaya çalıştığınız her şeyi bitireceksiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM