• DOLAR
  6,7291
  %-0,03
 • EURO
  7,5599
  %-0,21
 • ALTIN
  367,98
  %0,06
 • BIST
  8,4615
  %-0,23
Ağrısız Topuklu Ayakkabı Giymenin Yolu

Ağrısız Topuklu Ayakkabı Giymenin Yolu

Ağrısız Topuklu Ayakkabı Giymenin Yolu Yüksek topuklu ayakkabılar birçok resmi durum için uygundur ve bir kıyafet için harika bir ektir, ancak yanlış boyutta, çok uzunsa veya ayaklarınıza rahatsız edici bir şekilde sürtünüyorlarsa rahatsız edici veya acı verici olabilirler. Topukları seçerken ve ayarlayabilmenin birkaç yolu vardır, böylece onları giyerken ağrı hissetmezsiniz. 1. Bir ayakkabı mağazasında ayaklarınızı ölçün. […]

Ağrısız Topuklu Ayakkabı Giymenin Yolu

Yüksek topuklu ayakkabılar birçok resmi durum için uygundur ve bir kıyafet için harika bir ektir, ancak yanlış boyutta, çok uzunsa veya ayaklarınıza rahatsız edici bir şekilde sürtünüyorlarsa rahatsız edici veya acı verici olabilirler. Topukları seçerken ve ayarlayabilmenin birkaç yolu vardır, böylece onları giyerken ağrı hissetmezsiniz.

1. Bir ayakkabı mağazasında ayaklarınızı ölçün.

Bir ayakkabı mağazasında ayaklarınızın uzunluğunu ve genişliğini ölçün ve satın alınacak en doğru ayakkabı boyutunu bulmak için yardım isteyin.

 • Her iki ayağı da ölçtüğünüzden emin olun. Biraz farklı boyutta ayaklara sahip olmak yaygındır. Aslında iki farklı boyutta ayakkabı almanız veya daha büyük ayağın boyutunu almanız gerekir.
 • Farklı mağazalarda ve markalarda farklı bir numara boyutu olacağınızı unutmayın, bu nedenle her zaman birkaç boyut deneyin.

2.Bol ayakkabı deneyin.

Ayakkabı mağazasında çok çeşitli topukluları deneyin ve hangisinin en iyi hissettiğini görmek için her birini birkaç farklı boyutta deneyin.

 • Sadece topuklarda ayağa kalkmayın, bir süre sonra nasıl hissettiklerini görmek için mağazada birkaç dakika yürüyün.
 • Topuklarınıza sürtünen sırtlara veya topukların çok küçük olduğuna dair bir işaret olarak içeri sıkışmış ayak parmaklarına veya çok büyük bir gösterge olarak yürüdüğünüzde ayaklarınızın arkadan dışarı fırlamasına veya öne doğru kaymasına dikkat edin.

3.Daha düşük veya daha rahat bir stil düşünün.

Daha fazla destek ve ağırlık dağılımı sağlamak için platform, kama veya tıknaz topuk gibi daha kalın ve daha sağlam bir topuk seçin. Geniş ayaklarınız veya ayak parmaklarınız varsa, bunun yerine yuvarlak veya badem şeklini tercih ederek sivri uçlu stillerden uzak durun. Ayak bileğinizi desteklemeye yardımcı olmak için topuklu botlar veya ayak bileği kayışları olan topuklu ayakkabı da satın alabilirsiniz.
 • Çıplak ayakları ve bir bacağı önünüzde uzatılmış bir sandalyeye oturun, sonra ayağınızı ve ayak bileğinizi gevşetin. Ayak başparmağınızın ucu ile doğrudan topuktan uzanan hayali bir çizgiye kadar olan mesafeyi ölçün. Bu, doğal şeklinizi en yakından taklit ettiği için sizin için ideal topuk yüksekliği.
 • Topuk stilinden daha önemli olan, topuğun yerleştirildiği yerdir. Ayağın arkasına değil, topuk kemiğinin altına düzgün bir şekilde yerleştirildiğinden emin olun.  Daha ince bir topuk arıyorsanız, düz bir çizgi oluşturmak yerine hafifçe kıvrılmış olanı arayın.

4.Kaliteli topuklara yatırım yapın.

Daha yüksek konfor olasılığı için yüksek kaliteli markaları veya malzemeleri seçin. Hakiki deri, katı kauçuk tabanlar ve iyi yapılmış dikişlere ve derzlere sahip gibi görünen diğer sağlam tekstillere dikkat edin. Güçlerini test etmek için ayakkabının bazı kısımlarını biraz çekebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün parayla ilgili bazı evrak işlerini yürütmeniz gerekebilir, Koç. Faturaların ödenmesi, depozito yatırılması veya tahsil edilmesi gerekebilir. Küçük olaylar sizi rahatsız edebilir ve bazı hayal kırıklıklarına neden olabilir. Size yakın olan kişiler de dahil olmak üzere her türlü iletişim, gün içinde ters gidebilir. Ama tüm bunlar hayatınızın olumlu dönüşünü değiştiremez. Devam edin...

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün romantik bir partnere karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyor olabilirsiniz ve bu duygu muhtemelen karşılıklıdır. Birbirinize ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Telefon mesajları alınamayabilir veya kişinin yapması gereken önemli bir şey olabilir. Sonunda ikiniz, yarından önce istediğinizi yapamasanız bile konuşacaksınız.

İKİZLER BURCU YORUMU

Yaratıcı, sanatsal veya hizmet odaklı çalışma fikirleri kalın ve hızlı gelebilir ancak farklı olasılıklar arasında parçalanabilirsiniz. Tüm fikirleriniz uygulanabilir gibi görünüyor ancak bir an için karara varmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Başkalarının tavsiyesini sormak iyi bir fikir olabilir. Önerilerini tam olarak yapmasanız bile, tavsiye size yeni seçenekler gösterebilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Grup etkinliklerine ve sosyal etkinliklere olan hevesiniz yüksektir. Fikirlerinizi başkalarıyla tartışmak isteyebilirsiniz ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bu sinir bozucu olabilir ancak coşkunuz bu yüzden kaybolmamalı. Bugün planladığınız her şey süreç zor olsa bile memnuniyet verici olacaktır.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün evniniz misafirlerinizle dolup taşabilir. Bununla birlikte, planlarınız bir şekilde yanlış iletişim, teslim edilmeyen mesajlar, trafikten kaynaklanan gecikmeler veya diğer engeller nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilir. Bunun coşkunuzu azaltmasına izin vermeyin. Yapmaya çalıştığınız her şey geçici hayal kırıklıklarına rağmen meyve vermeye başlayacak.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün düşüncelerinizi yazmak için güçlü bir ihtiyaç hissedebilirsiniz ama kelimelere dökmeniz için biraz fazla şekilsiz olabilirler. Ayrıca arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle iletişim kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Birbirinizi özlemeye devam edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere gidememek sinir bozucu olabilir. Küçük tahrişlere rağmen eğlenceli bir gün olmalı.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün bir grup etkinliğine katılabilirsiniz ancak katılan kişilerin iyi bir dinleyici olmamaları canınızı sıkabilir. Herkesin ne olması gerektiğini ve nasıl yapılacağını anlamalarına yardımcı olmak sizin sorumluluğunuzda olacak. Küçük bir mali çöküş içinde olabilir ve onu nasıl harcayacağınız konusunda biraz endişelenebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Size en yakın olanlarla iletişim kurmak bugün zor olabilir. Bu biraz üzücü olabilir çünkü şu anda özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsunuz. Hatta belki de kızgın olduklarından ve sizinle konuşmak istemediklerinden bile endişe edebilirsiniz. Durum böyle değil. Denemeye devam et. Sonunda onlara ulaşacak ve istediğiniz yanıtı alacaksınız.

YAY BURCU YORUMU

Bugün bir tür sanatsal proje üzerinde çalışabilirsiniz. Çok çaba harcayacaksını, ancak sonuçlar tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir. Bu birçok revizyona neden olabilir. Sonunda durmak zorunda kalacaksın. Çok fazla düzeltme yapabilirsiniz. Ne üzerinde çalışırsanız çalışın, nesnel kalmaya çalışın ve gerçekçi olmayan beklentilere kapılmayın.

OĞLAK BURCU YORUMU

Özellikle arkadaşlarınıza, sevgilinize ve ailenize yakın hissetmeniz gerekse de, bugün onlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Belki de gizli olmasını tercih ettikleri sıkıntıları var ve paylaşmak istemiyor olabilirler. Sabırlı ol. Anlamaya çalış. Sorunlarını yarın sizinle paylaşabilirler.

KOVA BURCU YORUMU

Belki gelecekteki bir sosyal etkinliğe ev sahipliği yapma beklentisiyle yeniden dekore etme arzusu bugün sinir bozucu olabilir. Muhtemelen bazı kesin fikirleriniz var ancak istediğiniz sonuçları üretmek için ihtiyacınız olan malzemeleri bulamıyorsunuz. Ne planlıyorsanız, önceden telefon etmek ve hangi kaynakların kullanılabilir olduğunu görmek iyi bir fikir olabilir.

BALIK BURCU YORUMU

Seyahat aklınızda olabilir. Muhtemelen gelecekteki bir tatil olasılığı için heyecanlısınız. Bugün bazı düzenlemeleri tamamlamanız gerekebilir, ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu sinir bozucu ama hevesini azaltmamalı. Denemeye devam et. Sonunda uygun kişiye ulaşacak ve başarmaya çalıştığınız her şeyi bitireceksiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM