• DOLAR
  6,7450
  %0,59
 • EURO
  7,5828
  %1,09
 • ALTIN
  368,07
  %-1,17
 • BIST
  8,5001
  %0,99
Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını

Akrep Burcu Kadını Akrep burcu kadınını tanımak çok kolaydır. Cazibeli, hırslı, akıllı, kıskanç ve sezgileri kuvvetli bir kadın tanıyorsanız kesinlikle o kadın bir akrep kadınıdır. Hoş ve cazibeli bir mizacı olan akrep kadınları alçak gönüllü, uyumlu ve yumuşak başlıdır. Her zaman kıskanç davranan ve bu özelliğinden asla vazgeçmeyen akrep kadını, her zaman, her an herkesi […]

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadınını tanımak çok kolaydır. Cazibeli, hırslı, akıllı, kıskanç ve sezgileri kuvvetli bir kadın tanıyorsanız kesinlikle o kadın bir akrep kadınıdır. Hoş ve cazibeli bir mizacı olan akrep kadınları alçak gönüllü, uyumlu ve yumuşak başlıdır. Her zaman kıskanç davranan ve bu özelliğinden asla vazgeçmeyen akrep kadını, her zaman, her an herkesi kıskanabilir. Kendisinden üstün olan kişileri, arkadaşlarını, sevdiğini ve dostlarını her zaman kıskanır.

Dostluğa ve arkadaşlığa çok önem veren bu burç, insanlara kolay güvenmez ve onları kendi kriterlerine göre denedikten sonra arkadaş ve dost edinir. Arkadaş ortamında sevilen ve sayılan kişiliklerdir. Dürüstlüğe çok önem veren akrep burcu kadını karşısındaki kişi kim olursa olsun aynı dürüstlüğü ondan da bekler ve asla yalandan hoşlanmaz. Bir kişinin bir kez de olsa kendisine yalan söylediğini sezerse hemen o kişiden uzaklaşır. Dürüstlüğüne güvendiği kişiler ise onlar için çok önemli ve değerlidir.

Cesur ve tuttuğunu koparan yapıya sahip olan akrep kadını için gururu çok önemlidir. Kendi bildiği doğrularından asla vazgeçmeyen bu burç, başarısızlığı hiç kabul edemez. Akrep kadınının en olumsuz özelliği aşırı şüpheci olmasıdır. Her insana karşı garip ve şüpheci yaklaşırlar. Aşırı mantıklı görünen ve aslında verdiği kararlarda çok mantıklı olan bu burç, içerisinde çok duygusal ve hassastır. İntikam alma duygusu çok gelişmiş olan akrep kadını kendisine yapılan iyiliği ve kötülüğü asla unutmaz ve gün gelir aynı şekilde karşılık verir.

AKREP KADINI İLE KOÇ ERKEĞİ

İki burçta öfkeli ve mücadeleci bir burç olduğundan bu ilişki çok uzun sürmez. Birbirinin fikrine saygı göstermek ve bir taraf sürekli alttan almak zorunda kalabilir. Bu durum bir süre sonra yorucu bir birliktelik olacağından, iki taraftan biri bu ilişki için pes edecektir. Uzun ve sağlam temelli bir ilişki olması zordur. Koç baskınlığı genelde akrebin içine kapanmasına neden olabilir.

AKREP KADINI İLE BOĞA ERKEĞİ

Akrep ile boğanın farklı kişilikler ve zıt kutuplar olduğu doğrudur. Fakat akrep kadını ve boğa erkeği aşk hayatında mutluluğu yakalayabilen uyumlu bir çift olabilir. Boğa erkeği ideal bir eştir ve akrep kadını ile doğru frekansı yakalayabilir. Boğa erkeğinin bu tavrı akrep kadınının hoşuna gidecek ve o da elinden geldiğince iyi bir eş iyi bir anne olmak için çabalayacaktır. Akrep kadını dürüst ve güvenilirdir. Kolay sinirlenmez hoş görülü yanları fazladır fakat boğa erkeği sadakatsizlik yaparsa bunu affetmez.

AKREP KADINI İLE İKİZLER ERKEĞİ

Bu iki burç arasında ortak bir yön bulmak neredeyse imkansızdır. Akrep kadını ikizler erkeğine hemen güvenemez. İkizler erkeği ise fazla yorucu bulduğu ve baskısından sıkıldığı akrep kadınını ile uzun süreli birliktelik kurmaktan çekinir. Fakat birbirlerine karşı güven sağladıktan sonra, tutkulu ve güvenilir bir aşk yaşayabilirler. Birinin mantığı diğerinin duygusallığı ağır bastığı bu ilişkide çiftler birbirlerini tamamlayabilir.

AKREP KADINI İLE YENGEÇ ERKEĞİ

Birçok ortak yönü olan bu iki burcun birlikteliği, aşk hayatı ve evliliği mümkündür. Ancak yengeç erkeği akrep kadınına göre daha fazla duygusal olduğundan, akrep kadını erkeğin hayal kırıklığına uğrayıp kendini geri çekmemesi için biraz daha anlayışlı davranması gerekir. Karşılıklı uyumu sağladıktan sonra birliktelikleri kolay ve eğlenceli olacaktır. Bu çiftler arsında hiçbir zaman şiddetli anlaşmazlıklar yaşanmaz. Sorunlar sakin bir biçimde çözümlenir.

AKREP KADINI İLE ASLAN ERKEĞİ

Akrep kadını, aslan erkeğine ayak uydurabilirse ancak o zaman ilişki yürüyebilir. Bu da akrep kadını için biraz zor olacaktır. Fakat akrep kadını özverili davranıp aslan erkeğine ayak uydurursa ilişkide çok mutlu bir biçimde sürdürülebilir. Çünkü gerçekten seven bir aslan erkeği sevdiğini el üstünde tutup kadının ayaklarını yerden kesecek kadar centilmen davranışlarıyla akrep kadınını yeterince şımartacaktır. Bu iki burç karşılıklı olarak bu uyumu yakaladıktan sonra tutkulu ve heyecan dolu bir aşk yaşayıp birlikteliklerini evlilik ile sonlandırabilir.

AKREP KADINI İLE BAŞAK ERKEĞİ

Mutluluğu kısa sürede yakalayacak olan bu çift, herkes tarafından beğenilen ve imrenilen bir çift olacaktır. Başağın titiz, düzenli ve disiplinli hali akrep kadınının hemen dikkatini çekecek ve başak erkeğinin dikkatini çekmek için tüm hünerini sergileyecektir. Başak erkeğinin sahiplenen ve evcimen tavrı ile bu ilişki evlilik ile sonuçlanabilir. Akrep kadınının başak erkeği ile uyumu evlendikten sonra da devam eder ve fedakar akrepler yuvanın devamını sağlamakta rolü büyüktür.

AKREP KADINI İLE TERAZİ ERKEĞİ

Fikir ayrılıklarını kaldıramayan ve her zaman uzlaşmadan yana olan terzi erkeği için akrep kadını biraz abartılıdır. Çünkü tartışmalarda ve kavgalarda bağırıp çağırmadan rahatlayamayan akrep kadını terazi erkeğinin biraz dengesini bozar. Akrep kadınına nasıl ayak uyduracağını bilemeyen terazi erkeği, şayet kadını biraz yumuşatmayı kendine yaklaştırmayı becerirse mutlu ve uzun ilişkinin anahtarını bulmuş demektir. Aksi durumda hem kendilerini hem de birbirlerini mutsuz edebilirler.

AKREP KADINI İLE AKREP ERKEĞİ

İki tarafta ne istediğini bilen güçlü kişiliklerdir. Hemen hemen aynı özellikleri taşıyan bu iki burç, ya çok iyi anlaşacaktır ya da bu ilişkide fırtınalar kopacaktır. Daima savaşçı ve liderlik tutkusu olan akrep burcu için, tutku ve aşk önemlidir. Aşık olarak evlenen akrep çifti, birbirlerine karşı anlayışlı olacak ve aşkları için kötü huylarını törpülemeye çalışacaktır. Bunu başarırlarsa sorun yaşamazlar.

AKREP KADINI İLE YAY ERKEĞİ

Pek uyumlu olmayan hatta hiç uyumlu olmayan bu çift için ilişki yaşamak çok zordur. Yay ele avuca sığmayan, özgürlüğüne düşkün, kıskanılmaktan hoşlanmayan çocuk ruhlu bir erkektir. Dışa dönük ve dışarda vakit geçirmeyi seven bir yay erkeği, evcimen ve evinde eşiyle vakit geçirmeyi seven akrep kadını için yorucudur. Birbirlerine uyum sağlamakta ve birbirlerini anlamakta zorlanan bu çift için evlilik çok uzak bir ihtimaldir.

AKREP KADINI İLE OĞLAK ERKEĞİ

Bu beraberlik zorlu bir beraberlik olacaktır. Fakat iki burçta hırslı ve kariyer planları olan burçlar olduğundan birbirlerini anlayabileceklerdir. Her iki burcunda sevdikleri sürece yapmayacakları şey yoktur. Tutkulu, heyecan verici ve romantik olmayı seven akrep kadını ve oğlak erkeği güzel ve uyumlu bir beraberlik yaşayabilirler. İlişkinin zorlu olan kısımlarında ise bir taraf alttan almayı mutlaka becermelidir.

AKREP KADINI İLE KOVA ERKEĞİ

Olaylara farklı açıdan bakan ve asla birbirlerini anlayamayan bu iki burç için ilişki çok zordur. İlk bakışta her şey güzel ve bu sefer doğru kişi imajı oluştursa da ilerleyen zamanlarda çekişmelerin olduğu yorucu bir ilişki ortaya çıkacaktır. Akrep kadının sivri dili ve tokat gibi lafları kova erkeği için ilişkiden kaçış sebebidir. Düşüncelerini kısıtlamayan akrep kadını küstürülürse içine kapanacak ve mutsuz olacaktır.

AKREP KADINI İLE BALIK ERKEĞİ

Dışarıya çok belli etmese de duygusallığı ağır basan akrep kadını için hassas ve duygusal balık erkeği bulunmaz bir eştir. Birbirini tamamlayacak özelliklere sahip bu iki burç mutlu ve sorunsuz bir ilişki yaşayacaktır. İkisi de hassas ve romantik olan bu iki burç hiç konuşmadan bakışarak konuşabilirler. Dıştan bakıldığında dahi tutkulu oldukları gözlemlenebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün başkalarına hizmet, yardım etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. İnsani içgüdüleriniz yüksek. Yardım etmek güzel ancak çoğu zaman süreç ağır ve daha çok enerji gerektirebilir. Bunu yapmaya karar verirseniz hayatınızı derinden değişebilir. Bu değişikliklere hazırlıklı olun.

BOĞA BURCU YORUMU

Son zamanlarda kendinizi yorgun hissediyorsanız bir mola vermenin, dinlenmenin zamanı geldi. Sorumluluklara çok fazla odaklanmak sizi yıpratmış olabilir. İyi bir uyku vücudunuzu, sevdiklerinizle beraber vakit geçirmek ve sosyalleşmek ruhunuzu canlandırabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

İlginç görünen ve merakınızı heyecanlandıran bazı yeni insanlarla iletişim halinde olabilirsiniz. Manevi veya metafizik konuşmalar bugün telefon veya görüntülü sohbet üzerinden gerçekleşebilir. Kavramlar derin ve ilham verici olabilir.

ASLAN BURCU YORUMU

Hiç beklemediğiniz deneyimler bugün size gelebilir. Sahip olduğunuzu bilmediğiniz bir yetenek ortaya çıkabilir. Bu, bilgisayar grafikleri veya animasyon gibi sanat ve teknolojinin bir kombinasyonunu içerebilir. Yeni bir şey öğrenmekten çekinmeyin.

BAŞAK BURCU YORUMU

Genellikle rasyonel ve bilimsel düşünme yollarına yönelirsiniz ama bugün sezgisel olabilirsiniz, psişik yeteneklerinizi kullanma olasılığı daha yüksektir. Herkesle duygusal olarak özdeşleşmeye hazır olun.

TERAZİ BURCU YORUMU

Hayatınızdaki değerli şeyleri toplayın ve sıkı tutun! Kimse sizi tehdit etmiyor ancak sahip olduğunuz şeyin değerinin tam olarak farkında değilsiniz. Arkadaşlar, aile ve romantik bir partner hayatınıza çok şey katıyor. Kariyer söz konusu olduğunda, bir yedekleme planı veya alternatif bir hedef hazırlamak akıllıca olacaktır.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün özellikle sezgisel, sosyal ve politik koşullara karşı daha duyarlı hissedebilirsiniz. Yeni hedefler, belki de insani yardım fikirleri size gelebilir. İdealist bir ruh halindesiniz. Fikirlerinizi yazın ve ilgi alanlarınızı paylaşan birisine danışın. Ardından nasıl ilerleyeceğinize karar verin.

YAY BURCU YORUMU

Bugün ilgiler üzerinizde. Yaratıcı yazma, hikaye anlatıcılığı, konuşma, öğretme gibi konularda başarılı olacaksınız. Zihniniz odaklanmaya hazır. Göksel enerjiler, spor veya mesleki alanda bir eğitim almaya yöneltebilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün kendinizi oldukça duygusal hissedebilir, normalde gülüp geçeceğiniz olaylara karşı ağlarken bulabilirsiniz. Gözyaşlarınızın akmasına izin verin bu sizi rahatlatacaktır. Bu ruh halinin geçici olduğunu unutmayın.

KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU

Bugün, yeni bir yol izlemeniz gereken günlerden biri. Diğer insanlardan gelen karşıt görüşlerin, diğerlerinden daha yükseğe tırmanmanız için sizi teşvik etmesine izin verin. Romantik tarafta gezintiye çıkın ve fantazilerinizi ortaya çıkmasına izin verin.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM