• DOLAR
  6,7291
  %-0,03
 • EURO
  7,5599
  %-0,21
 • ALTIN
  367,98
  %0,06
 • BIST
  8,4615
  %-0,23
Aloe Veranın Kanseri Tedavi Edebildiği Kanıtlandı

Aloe Veranın Kanseri Tedavi Edebildiği Kanıtlandı

Aloe Veranın Kanseri Tedavi Edebildiği Kanıtlandı Brezilyalı bilim insanları 20 yıl boyunca aloe vera bitkisi üzerinde çalıştılar ve bilimsel bir dergide de yayınlanan bir makale ile kansere tedavi bulmayı başarabildiklerini dünyaya duyurdular. Bilim insanları bölgede birçok insanın sayısız hastalık için aloe vera kullandığını tespit ettikten ve faydalarını gözle gördükten sonra bu bitki üzerinde çalışmaya başladılar […]

Aloe Veranın Kanseri Tedavi Edebildiği Kanıtlandı

Brezilyalı bilim insanları 20 yıl boyunca aloe vera bitkisi üzerinde çalıştılar ve bilimsel bir dergide de yayınlanan bir makale ile kansere tedavi bulmayı başarabildiklerini dünyaya duyurdular. Bilim insanları bölgede birçok insanın sayısız hastalık için aloe vera kullandığını tespit ettikten ve faydalarını gözle gördükten sonra bu bitki üzerinde çalışmaya başladılar ve bu araştırma için 20 yıllarını harcadılar.

Bu harika bitkinin tamamen doğal bir şekilde göğüs, kolon, prostat, beyin, kemik ve kan kanserleri için tedavi yöntemi sunabildiği kanıtlanmıştır.

İşte, yayınlanan dergiden alınan kanser tedavisi için tarif:

Nasıl Hazırlanır?

Bu tarif için aloe vera bitkisinden daha güçlü ancak bir başka türü olan testere kaktüsüne ihtiyacınız var. Eğer bu bitkiyi temin edemezseniz, bunun yerine aloe vera bitkisini de kullanabilirsiniz. Bitkinin yapraklarından 300 gram kadarını yıkayın. Dikenlerini ayırdıktan sonra yaprakları parçalara bölün ve 500 gram bal ve 6 yemek kaşığı güçlü bir alkol ile blenderda karıştırın. Eğer alkol kullanmıyorsanız, aynı miktarda elma sirkesi kullanabilirsiniz. Karışımı birkaç dakika boyunca karıştırın ve ardından karışımı cam bir kavanoza aktararak, buzdolabında saklayın.

Nasıl Kullanılır?

Günde üç sefer öğünlerden önce bu karışımdan 1-2 yemek kaşığı kadar tüketin. Tüketmeden önce kavanozu iyice çalkalamayı unutmayın. Başlarda günde 3 çay kaşığı kadar tüketin ve ardından dozajı ikiye katlayın. Bu karışım 10-12 gün boyunca yetecektir. Karışımı bitirdikten sonra 10 günlük ara verin ve gerekirse, süreci tekrarlayın. Bu tedavi yöntemi geleneksel kanser tedavileri ile birlikte güvenli bir şekilde kullanılabilinir. 10 günlük ara vermek zorunludur çünkü bitkide bulunan toksitite sürekli kullanımda bedeninizde birikebilir. Ancak eğer kendinizi iyi hissederseniz, ara vermeyebilirsiniz de.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün parayla ilgili bazı evrak işlerini yürütmeniz gerekebilir, Koç. Faturaların ödenmesi, depozito yatırılması veya tahsil edilmesi gerekebilir. Küçük olaylar sizi rahatsız edebilir ve bazı hayal kırıklıklarına neden olabilir. Size yakın olan kişiler de dahil olmak üzere her türlü iletişim, gün içinde ters gidebilir. Ama tüm bunlar hayatınızın olumlu dönüşünü değiştiremez. Devam edin...

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün romantik bir partnere karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyor olabilirsiniz ve bu duygu muhtemelen karşılıklıdır. Birbirinize ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Telefon mesajları alınamayabilir veya kişinin yapması gereken önemli bir şey olabilir. Sonunda ikiniz, yarından önce istediğinizi yapamasanız bile konuşacaksınız.

İKİZLER BURCU YORUMU

Yaratıcı, sanatsal veya hizmet odaklı çalışma fikirleri kalın ve hızlı gelebilir ancak farklı olasılıklar arasında parçalanabilirsiniz. Tüm fikirleriniz uygulanabilir gibi görünüyor ancak bir an için karara varmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Başkalarının tavsiyesini sormak iyi bir fikir olabilir. Önerilerini tam olarak yapmasanız bile, tavsiye size yeni seçenekler gösterebilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Grup etkinliklerine ve sosyal etkinliklere olan hevesiniz yüksektir. Fikirlerinizi başkalarıyla tartışmak isteyebilirsiniz ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bu sinir bozucu olabilir ancak coşkunuz bu yüzden kaybolmamalı. Bugün planladığınız her şey süreç zor olsa bile memnuniyet verici olacaktır.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün evniniz misafirlerinizle dolup taşabilir. Bununla birlikte, planlarınız bir şekilde yanlış iletişim, teslim edilmeyen mesajlar, trafikten kaynaklanan gecikmeler veya diğer engeller nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilir. Bunun coşkunuzu azaltmasına izin vermeyin. Yapmaya çalıştığınız her şey geçici hayal kırıklıklarına rağmen meyve vermeye başlayacak.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün düşüncelerinizi yazmak için güçlü bir ihtiyaç hissedebilirsiniz ama kelimelere dökmeniz için biraz fazla şekilsiz olabilirler. Ayrıca arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle iletişim kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Birbirinizi özlemeye devam edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere gidememek sinir bozucu olabilir. Küçük tahrişlere rağmen eğlenceli bir gün olmalı.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün bir grup etkinliğine katılabilirsiniz ancak katılan kişilerin iyi bir dinleyici olmamaları canınızı sıkabilir. Herkesin ne olması gerektiğini ve nasıl yapılacağını anlamalarına yardımcı olmak sizin sorumluluğunuzda olacak. Küçük bir mali çöküş içinde olabilir ve onu nasıl harcayacağınız konusunda biraz endişelenebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Size en yakın olanlarla iletişim kurmak bugün zor olabilir. Bu biraz üzücü olabilir çünkü şu anda özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsunuz. Hatta belki de kızgın olduklarından ve sizinle konuşmak istemediklerinden bile endişe edebilirsiniz. Durum böyle değil. Denemeye devam et. Sonunda onlara ulaşacak ve istediğiniz yanıtı alacaksınız.

YAY BURCU YORUMU

Bugün bir tür sanatsal proje üzerinde çalışabilirsiniz. Çok çaba harcayacaksını, ancak sonuçlar tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir. Bu birçok revizyona neden olabilir. Sonunda durmak zorunda kalacaksın. Çok fazla düzeltme yapabilirsiniz. Ne üzerinde çalışırsanız çalışın, nesnel kalmaya çalışın ve gerçekçi olmayan beklentilere kapılmayın.

OĞLAK BURCU YORUMU

Özellikle arkadaşlarınıza, sevgilinize ve ailenize yakın hissetmeniz gerekse de, bugün onlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Belki de gizli olmasını tercih ettikleri sıkıntıları var ve paylaşmak istemiyor olabilirler. Sabırlı ol. Anlamaya çalış. Sorunlarını yarın sizinle paylaşabilirler.

KOVA BURCU YORUMU

Belki gelecekteki bir sosyal etkinliğe ev sahipliği yapma beklentisiyle yeniden dekore etme arzusu bugün sinir bozucu olabilir. Muhtemelen bazı kesin fikirleriniz var ancak istediğiniz sonuçları üretmek için ihtiyacınız olan malzemeleri bulamıyorsunuz. Ne planlıyorsanız, önceden telefon etmek ve hangi kaynakların kullanılabilir olduğunu görmek iyi bir fikir olabilir.

BALIK BURCU YORUMU

Seyahat aklınızda olabilir. Muhtemelen gelecekteki bir tatil olasılığı için heyecanlısınız. Bugün bazı düzenlemeleri tamamlamanız gerekebilir, ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu sinir bozucu ama hevesini azaltmamalı. Denemeye devam et. Sonunda uygun kişiye ulaşacak ve başarmaya çalıştığınız her şeyi bitireceksiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM