• DOLAR
  6,7315
  %0,00
 • EURO
  7,5611
  %-0,19
 • ALTIN
  368,10
  %0,09
 • BIST
  8,4568
  %-0,29
Aslan Burcu ve Önemli Özellikleri

Aslan Burcu ve Önemli Özellikleri

Aslan Burcu ve Önemli Özellikleri Güçlü yönleri: Yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak kalpli, neşeli, esprili Zayıf Yönler: Kibirli, inatçı, ben merkezli, tembel, esnek olmayan Sevdikleri: Tiyatro, tatil yapmak, hayran olmak, pahalı şeyler, parlak renkler, arkadaşlarla eğlence Sevmedikleri: Görmezden gelinmek, zor gerçeklerle yüzleşmek, kral veya kraliçe gibi muamele görmemek Aslan burcunda doğan insanlar doğal olarak lider doğarlar. […]

Aslan Burcu ve Önemli Özellikleri

Güçlü yönleri: Yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak kalpli, neşeli, esprili

Zayıf Yönler: Kibirli, inatçı, ben merkezli, tembel, esnek olmayan

Sevdikleri: Tiyatro, tatil yapmak, hayran olmak, pahalı şeyler, parlak renkler, arkadaşlarla eğlence

Sevmedikleri: Görmezden gelinmek, zor gerçeklerle yüzleşmek, kral veya kraliçe gibi muamele görmemek

Aslan burcunda doğan insanlar doğal olarak lider doğarlar. Dramatik, yaratıcı, kendine güvenen, baskın ve direnmeleri son derece zordur, taahhüt ettikleri yaşamın her alanında istedikleri her şeyi başarabilirler. Bir Aslan ve onların “ormanın kralı” statüsüne özel bir güç vardır. Aslan burcu olanların genellikle cömert ve sadık oldukları için birçok arkadaşı vardır. Kendine güvenen ve çekici olan Aslan burcu, farklı insan gruplarını birleştirip bunları ortak bir davaya yönlendiren bir Güneş burcudur ve mizah duygusu diğer insanlarla işbirliğini daha da kolaylaştırır.

Aslan , Koç ve Yay gibi , Ateş elementine aittir . Bu onları sıcak yürekli, yaşama aşık, gülmeye ve iyi vakit geçirmeye çalışıyor. Aklını en zor problemleri bile çözmek için kullanabildikleri için çeşitli karmaşık durumların çözümünde kolayca inisiyatif alacaktır. Öz farkındalık arayışı içinde ve sürekli ego büyümesi içindeler. İsteklerinin ve kişiliklerinin farkında olarak, ihtiyaç duydukları her şeyi kolayca isteyebilirler, ancak kişisel kazanç veya statü için kovaladıkları diğer insanların ihtiyaçlarını da bilinçsizce ihmal edebilirler. Bir Aslan Burcu temsilcisi çok başarıya çok düşkündür ve diğer insanların onları görme şekline bağlı olduğunda, kolay bir hedef haline gelir, kaldırılmaya hazırdır.

Aslan Burcu tutkulu ve samimidir. Temsilcileri duygularını kolay ve net bir şekilde gösteriyor. Aşık olduklarında, eğlenceli, sadık, saygılı ve sevdiklerine karşı çok cömerttirler. Herhangi bir ilişkide lider rolü üstlenecekler ve bağımsızlık ve inisiyatif gereksinimlerine güçlü bir şekilde güvenecekler. Bu, eşleri için zaman zaman yorucu olabilir, özellikle de iradelerini dayatmaya başlarlar ve ilk etapta örgütlenecek şeyleri organize etmemeye başlarlarsa. Her Aslan’ın kendisinin farkında, makul ve aynı entelektüel düzeyde bir ortağa ihtiyacı vardır. Eşleri de kendilerini ifade etmek ve savaşmaktan çekinmeyin, ya da Aslanlarının Güneşinden çok fazla ışık kendi kişiliklerini yakabilir.

Her Aslan’ın cinsel hayatı bir macera, eğlenceli ve çok enerjiktir. Bu, seks ve aşk arasındaki sınırları açıkça anlayan, ancak samimiyet ve duygusal bağlantının cinsel yaşamlarının kalitesi için ne kadar önemli olduğunu göremeyen birisidir. Her Aslan, anlamlı bir ilişkide gerçek memnuniyeti bulmak için farkındalıklarıyla savaşmak ve hassas, bilinçaltı özlerine ulaşmak için bir ortağa ihtiyaç duyar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün parayla ilgili bazı evrak işlerini yürütmeniz gerekebilir, Koç. Faturaların ödenmesi, depozito yatırılması veya tahsil edilmesi gerekebilir. Küçük olaylar sizi rahatsız edebilir ve bazı hayal kırıklıklarına neden olabilir. Size yakın olan kişiler de dahil olmak üzere her türlü iletişim, gün içinde ters gidebilir. Ama tüm bunlar hayatınızın olumlu dönüşünü değiştiremez. Devam edin...

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün romantik bir partnere karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyor olabilirsiniz ve bu duygu muhtemelen karşılıklıdır. Birbirinize ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Telefon mesajları alınamayabilir veya kişinin yapması gereken önemli bir şey olabilir. Sonunda ikiniz, yarından önce istediğinizi yapamasanız bile konuşacaksınız.

İKİZLER BURCU YORUMU

Yaratıcı, sanatsal veya hizmet odaklı çalışma fikirleri kalın ve hızlı gelebilir ancak farklı olasılıklar arasında parçalanabilirsiniz. Tüm fikirleriniz uygulanabilir gibi görünüyor ancak bir an için karara varmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Başkalarının tavsiyesini sormak iyi bir fikir olabilir. Önerilerini tam olarak yapmasanız bile, tavsiye size yeni seçenekler gösterebilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Grup etkinliklerine ve sosyal etkinliklere olan hevesiniz yüksektir. Fikirlerinizi başkalarıyla tartışmak isteyebilirsiniz ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bu sinir bozucu olabilir ancak coşkunuz bu yüzden kaybolmamalı. Bugün planladığınız her şey süreç zor olsa bile memnuniyet verici olacaktır.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün evniniz misafirlerinizle dolup taşabilir. Bununla birlikte, planlarınız bir şekilde yanlış iletişim, teslim edilmeyen mesajlar, trafikten kaynaklanan gecikmeler veya diğer engeller nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilir. Bunun coşkunuzu azaltmasına izin vermeyin. Yapmaya çalıştığınız her şey geçici hayal kırıklıklarına rağmen meyve vermeye başlayacak.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün düşüncelerinizi yazmak için güçlü bir ihtiyaç hissedebilirsiniz ama kelimelere dökmeniz için biraz fazla şekilsiz olabilirler. Ayrıca arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle iletişim kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Birbirinizi özlemeye devam edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere gidememek sinir bozucu olabilir. Küçük tahrişlere rağmen eğlenceli bir gün olmalı.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün bir grup etkinliğine katılabilirsiniz ancak katılan kişilerin iyi bir dinleyici olmamaları canınızı sıkabilir. Herkesin ne olması gerektiğini ve nasıl yapılacağını anlamalarına yardımcı olmak sizin sorumluluğunuzda olacak. Küçük bir mali çöküş içinde olabilir ve onu nasıl harcayacağınız konusunda biraz endişelenebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Size en yakın olanlarla iletişim kurmak bugün zor olabilir. Bu biraz üzücü olabilir çünkü şu anda özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsunuz. Hatta belki de kızgın olduklarından ve sizinle konuşmak istemediklerinden bile endişe edebilirsiniz. Durum böyle değil. Denemeye devam et. Sonunda onlara ulaşacak ve istediğiniz yanıtı alacaksınız.

YAY BURCU YORUMU

Bugün bir tür sanatsal proje üzerinde çalışabilirsiniz. Çok çaba harcayacaksını, ancak sonuçlar tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir. Bu birçok revizyona neden olabilir. Sonunda durmak zorunda kalacaksın. Çok fazla düzeltme yapabilirsiniz. Ne üzerinde çalışırsanız çalışın, nesnel kalmaya çalışın ve gerçekçi olmayan beklentilere kapılmayın.

OĞLAK BURCU YORUMU

Özellikle arkadaşlarınıza, sevgilinize ve ailenize yakın hissetmeniz gerekse de, bugün onlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Belki de gizli olmasını tercih ettikleri sıkıntıları var ve paylaşmak istemiyor olabilirler. Sabırlı ol. Anlamaya çalış. Sorunlarını yarın sizinle paylaşabilirler.

KOVA BURCU YORUMU

Belki gelecekteki bir sosyal etkinliğe ev sahipliği yapma beklentisiyle yeniden dekore etme arzusu bugün sinir bozucu olabilir. Muhtemelen bazı kesin fikirleriniz var ancak istediğiniz sonuçları üretmek için ihtiyacınız olan malzemeleri bulamıyorsunuz. Ne planlıyorsanız, önceden telefon etmek ve hangi kaynakların kullanılabilir olduğunu görmek iyi bir fikir olabilir.

BALIK BURCU YORUMU

Seyahat aklınızda olabilir. Muhtemelen gelecekteki bir tatil olasılığı için heyecanlısınız. Bugün bazı düzenlemeleri tamamlamanız gerekebilir, ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu sinir bozucu ama hevesini azaltmamalı. Denemeye devam et. Sonunda uygun kişiye ulaşacak ve başarmaya çalıştığınız her şeyi bitireceksiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM