• DOLAR
  6,8139
  %-0,09
 • EURO
  7,5882
  %0,29
 • ALTIN
  381,01
  %0,48
 • BIST
  8,5169
  %1,06
Bu Çekirdekler En Ölümcül Hastalıkları Bile Tedavi Edebiliyor

Bu Çekirdekler En Ölümcül Hastalıkları Bile Tedavi Edebiliyor

Bu Çekirdekler En Ölümcül Hastalıkları Bile Tedavi Edebiliyor Dürüst olmak gerekirse, üzüm çekirdeklerinin çok güçlü birer kanser karşıtı madde olduklarını öğrendiğinizde bizler gibi çok şaşıracağınızı biliyoruz. Evet, oldukça güçlü birer kanser karşıtı bileşendirler (dünyadaki diğer bilinen tüm meyvelerden de güçlüdürler). Yapılan araştırmalar üzüm çekirdeği özünün geleneksel kemoterapi tedavilerine kıyasla çok daha güçlü olduğunu ve gelişmekte […]

Bu Çekirdekler En Ölümcül Hastalıkları Bile Tedavi Edebiliyor

Dürüst olmak gerekirse, üzüm çekirdeklerinin çok güçlü birer kanser karşıtı madde olduklarını öğrendiğinizde bizler gibi çok şaşıracağınızı biliyoruz. Evet, oldukça güçlü birer kanser karşıtı bileşendirler (dünyadaki diğer bilinen tüm meyvelerden de güçlüdürler).

Yapılan araştırmalar üzüm çekirdeği özünün geleneksel kemoterapi tedavilerine kıyasla çok daha güçlü olduğunu ve gelişmekte olan kanser hücrelerini öldürebildiğini bulmuşlardır.

Muhtemelen şimdi kendinize soruyorsunuzdur, bunlar nasıl işe yarıyor? Kanser ilerlediğinde, kanser hücrelerini öldürmeyi başarabilen üzüm çekirdeği özü işte şu şekilde çalışıyor:

Üzüm çekirdeği özü, geleneksel kemoterapi tedavilerine karşı dirençli olduğu bilinen kanserli hücreleri doğrudan hedef alıyor. En iyisi ise üzüm çekirdeği özünün sağlıklı hücreler üzerinde hiçbir olumsuz etkiye sahip olmamasıdır. Daha önce de belirttiğimiz gibi üzüm çekirdeği özü sağlıklı hücrelere hiç dokunmadan doğrular ileri seviyedeki kanserli hücreleri hedef alıyor.

Uzmanlar üzüm çekirdeği özünün oksidatif strese neden olduğunu ve dolayısıyla da apoptoz olarak da bilinen bir süreci başlattığını yani hücrelerin kendi kendilerini öldürmeye başlamalarını sağladıklarını düşünüyor. Ve kanserli hastalar bu özden çok az tüketerek, bu hücreleri öldürmeyi başarabiliyor.

Ve bunların diğer güzel yanı ise üzüm çekirdeği özü genellikle ilaçlara ve tıbbi müdahalelere karşı direnç geliştirmiş kanserli hücreleri de hiç zorlanmadan yok edebilmektedir. Yani geleneksek kemoterapi tedavilerinin başaramadıklarını da başarabiliyorlar.

İşte, bu tedavi için bilmeniz gerekenler:

Malzemeler

1 bardak üzüm çekirdeği
1 kapaklı cam kavanoz
1 temiz havlu
Nasıl Hazırlanır?

İşte, bilmeniz gerekenler: ilk olarak su ile üzüm çekirdeklerini yıkayın. Daha sonra suyu emmek için havluyu kullanın. Ardından bu çekirdekleri 2-3 gün boyunca kuruması için açık havada bekletin. 3. günde tüm çekirdekleri dövün ve bu karışımı cam kavanoza koyduktan sonra karanlık ve serin bir yerde muhafaza edin.

Nasıl Kullanılır?

Bu tozdan günde 2-3 sefer tüketmeniz gerekiyor. Bir bardak suyun veya meyve suyunun içine bir yemek kaşığı kadar ekleyin. İyice karıştırın ve karışımı tüketin. Bu tedaviyi üç ay boyunca uyguladığınızdan emin olun ve sonrasında 2 ay ara vermeyi unutmayın.

Elde edeceğiniz sonuçlar karşısında şaşkına döneceğinizi garanti edebilirsiniz. Umarız ki, bu yazımızı faydalı bulmuşsunuzdur ve aile ve arkadaşlarınızla da paylaşmayı unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bir şeyler inşa etmek, şu anda yapmanız için çok yararlı olacaktır. Hatta ilişkilerinizi güçlendirebilir! Yakın bir arkadaşınız ya da partneriniz için mutfağa girin ve onlar için yemek yapın. İşte bu kadar kolay!

BOĞA BURCU YORUMU

Hayalleriniz canlı, keyifli ve karar vermenize yardımcı olacak bilgilerle dolu olabilir. Bugün hayatınıza yeni ve heyecan verici temaslar gelebilir, muhtemelen gelirinizi artırmanın yollarını göstermede yardımcı olur. Yeni kariyerler, oturumlar ve yatırımlar umut verici ve dikkate değer görünmektedir. Yolunuza çıkan her şeyden en iyi şekilde yararlanın. Bir fark yaratabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün muhtemelen romantizme odaklanıyorsunuz. Sevgiyi çevreleyen gezegensel enerjiler ümit vericidir. Eğer bir ilişkiniz varsa, siz ve partneriniz birlikte bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz kim bilir belki günün sonunda karşınıza biri çıkabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün, sağlık, enerji ve dayanıklılık ile öne çıkıyorsunuz. Gönüllü çalışma veya kişisel bir proje olsun, iş yerinde iyi olmalısınız. Geçmiş çabaların sonuçlarını görme ihtimaliniz yüksektir.

ASLAN BURCU YORUMU

Aşk ve romantizm bugün gündeminizde en üst sırada olacak. Şimdi özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsun. Mevcut ve potansiyel aşk partnerleri sizi güçlü bir şekilde çekebilir. Çocuklar ayrıca mutluluk ve memnuniyet kaynağı olabilirler. Her anlamda güzel bir gün.

BAŞAK BURCU YORUMU

Yaklaşan bir aile sohbeti hakkında endişeleniyor musunuz? Kendinizi germeyin. Bunlar her zaman içinizde en iyisini gören (ya da en azından deneyen) insanlardır. Onların beklentilerini karşılayıp karşılamayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Durumun içinde mikroskop altındaymış gibi hissederseniz, gergin olacaksınız. Rahatlayın ve bu insanların deneyimlerine güvenin. Onlar seni seviyor! Bunu göreceksiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Kariyer veya finansal anlamda harika haberler alabilirsiniz. Yazılı veya yayıncı olarak çalışmayı ya da bu konuda herhangi bir sanatı düşünüyorsanız, olayları harekete geçirmenin günüdür. Hayal gücünüz yüksek seviyede çalışıyor ve başkalarıyla iletişim kurabiliyorsunuz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün tanıştığınız herkese karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissetmelisiniz. Parayla ilgili iyi haberler, özellikle olumlu hissetmenize neden olmuş olabilir. Bu, yeni insanları size çekebilir ve zaten hayatınızda olanları da size yaklaştırır. Sanatsal bir proje başlatmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın tam günü. Yaratıcı fikirler özgürce akmalıdır.

YAY BURCU YORUMU

Güzel, olumlu, sıcak ve sevgi dolu görünmeye bugün özellikle dikkat ediyorsunuz. Özgüveniniz, iyimserliğiniz ve kararlılığınız önümüzdeki birkaç gün içinde zirveye ulaşmalıdır. Yeni bir ortaklık, iş dünyası, yaratıcı proje ya da romantizm... Başlamayı düşündüğünüz her şeyin başarılı olması ve yolunuza iyi bir şans getirmesi muhtemeldir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Yaratıcı ilham bugün derinden gelebilir. Vizyonlar, hayaller - hayal gücünüzü heyecanlandıran her şey - yeni projeler için fikirler getirebilir. Tek dezavantajı maddi olarak bir süre katkı sağlamamak olabilir. Ancak bu noktada sabırlı olmak en önemli şey.

KOVA BURCU YORUMU

İşler sizin için zaman zaman kolaysa sorun değil. Başka bir deyişle, bir arkadaşınızı vurgulayan bir görev veya test sizin için parkta yürüyüş yapmak kadar kolaysa kendinizi suçlu hissetmeyin. Herkesin kendi beceri seviyesi vardır ve sizinki belli bir şekilde çok yüksek olur. Bir şey zorsa sizin için iyi olacağını düşünmeye devam etmeyin. Zor bir meydan okuma her zaman hayattaki iyi bir derse eşit değildir.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün sıcaklık ve dostluğu başkalarına yansıtmak için her zamankinden daha heveslisiniz. . Sanatsal veya yaratıcı bir faaliyet için çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün başladığınız şey her ne olursa olsun, yeni bir sanatsal proje, kariyer veya romantizm muhtemelen başarılı olacaktır.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM