• DOLAR
  6,8139
  %-0,09
 • EURO
  7,5882
  %0,29
 • ALTIN
  381,01
  %0,48
 • BIST
  8,5169
  %1,06
Burçlarına Göre Kadınların Cinsel Hayatları Nasıldır

Burçlarına Göre Kadınların Cinsel Hayatları Nasıldır

Burçlarına Göre Kadınların Cinsel Hayatları Nasıldır Her insan için aşk hayatı ne denli önemli ise seks hayatı da o denli önemlidir. Cinsel yaşam pek çok kadın için de kritik bir noktadadır. İlişkilerden daha çok zevk alınması, en güzel hazların duyulması, partner ile tam bir uyumun yakalanması gibi noktalarda seks hayatının başarısından söz etmek mümkün olabilir. […]

Burçlarına Göre Kadınların Cinsel Hayatları Nasıldır

Her insan için aşk hayatı ne denli önemli ise seks hayatı da o denli önemlidir. Cinsel yaşam pek çok kadın için de kritik bir noktadadır. İlişkilerden daha çok zevk alınması, en güzel hazların duyulması, partner ile tam bir uyumun yakalanması gibi noktalarda seks hayatının başarısından söz etmek mümkün olabilir. Burçlara göre şekillenen davranışlar, huylar ve diğer noktalar da öne çıkarken, her kadının burcuna uyumlu olacak şekilde bir cinsel yaşamı da söz konusudur.

Hangi Burcun Kadını Nasıl Bir Cinsel Yaşama Sahiptir?

Bilindiği gibi normal davranışlara kadar sirayet eden burç özellikleri, hayata bakış açısından huylara kadar da etkileri ile dikkat çeker. Bu denli etkili ve önemli olan burç özelliklerinin cinsel yaşam üzerinde de büyük etkilerinin olduğu görülmektedir. Her bir burç için farklı seks hayatlarından bahsetmek olasıdır.

Peki, bakalım burçlarına göre kadınlar nasıl beraberlikler yaşıyorlar…

* Koç Burcu Kadını;

Bu burca dahil olan kadınların oldukça ateşli oldukları söylenebilir. Söz konusu kadınların fantezi dünyaları da oldukça geniştir. Sabırsız davranabilen, bir an önce haz almak isteyen kadınların genelde bu burçtan oldukları açıktır. Üstelik koç kadınları baskındırlar da. Seks esnasında üstte olmak, kovboy pozisyonunu gerçekleştirmek onlar için önemlidir. Koç burcu kadınları her bir cinsel birlikteliği farklı hale getirecek olan fantezileri ve pozisyonları erkeklerine sunarlar.

* Boğa Burcu Kadını;

En ateşli burçlar arasında gelen boğa burcu, kadınları seks anlamında etkileyen bir burç olma özelliği taşır. Öte yandan boğa kadınları boyun bölgesinde de çok duyarlıdırlar. Seks için sınırları zorlamayı seven bu kadınlar güven içinde cinselliği yaşarken çok daha fazlasını yaparlar.

* İkizler Burcu Kadını;

Cinsel yönden tatmin edilmesi zor bir kadındır. Monotonluğu, rutin birleşmeleri sevmeyen ikizler burcu kadını sürekli olarak renklilik ister. Hayata bakışı da, sekse bakışı da bu şekilde olan ikizler kadını için erkekler çaba göstermek zorundadır. Sürprizler, bir takım seks dinamiklerinin kullanılması, farklılıkları ortaya konmalıdır. Bununla birlikte ruhsal açıdan da eğer kadın hazır değilse kesinlikle sevişmek istemediğini doğrudan söyleyebilir.

* Yengeç Burcu Kadını;

Yengeç burcu kadınları için kolay tahrik oldukları söylenebilir. Güvendikleri, sevdikleri erkeklerin kulaklarına fısıldayacakları birkaç söz ile bu kadınların seks için hazırlığa başlamaları mümkündür. Her ne kadar başlangıçta sakin ve sükunet içinde görünse de sonrasında daha ateşli, daha tutkulu bir biçimce seks yapmaya başlayacaklardır. Yengeç kadınları erotik dokunuş ve pozisyonlar ile aşka gelirler, bu noktada da kaşık pozisyonu önerilir.

* Aslan Burcu Kadını;

Bu kadınlar karşı cinsi tahrik etmeyi pek severler. İlk olarak yakınlık gösterip ardından da erotik bir atmosfer içinde erkeklerin aklını bulandıran bu kadınlar, en nihayetinde istediklerini alırlar. Aslan burcu kadınlarının fantezi dünyaları da son derece geniştir.

* Başak Burcu Kadını;

Bu kadınlar cinsel anlamda etkilenme konusunda biraz daha dirayetlidir ve haliyle de kendilerini etkilemek bir miktar zor olur. Ciddi anlamda aşık olmadan kolayca ilişki yaşamayan başak kadınları, güvendikleri ve aşık oldukları erkeklere cenneti vadederler. Çünkü başak kadınları fethedilmeleri zor ancak fethedilince de mükemmel kadınlardır. Cinsel anlamda da bunu karşı tarafa hissettirirler. Seks öncesi ufak dokunuşlar, parmak uçları ile yapılan masajlar ve çok daha fazlası burada dikkat çeker.

* Terazi Burcu Kadını;

Terazi kadınları romantik takılmayı severler. Hassas bölge olarak da kalçaları önem taşır. Her yerde seks yapmayı sevmezler ve her ortama da girmezler. Oldukça emin adımlarla, sindire sindire, yavaş yavaş bu atmosfere dahil olurlar. Ancak ne zaman ki o uygun ortamda olduklarını anlayıp havaya girerler, işte o zaman mükemmel olurlar.

* Akrep Burcu Kadını;

Seks yaparken baskın olmak isteyen akrep kadınları, kontrolü ellerinde tutmayı da çok isterler. Bu nedenle de tüm burçlar arasında en ateşli ve en çok tahrik etmeyi seven ünvanını akrep burcu kadınları taşır. Öte yandan nazik bir yapıya, narin bir anlayışa da sahiptirler. Fantezi dünyaları çok renkli olan akrep kadınları için hayal gülerinin de yüksek olduğu bilinir. Erkeğini her şekilde mutlu etmeyi bilen akrep kadınları bu noktada seks yaşantısı olarak farklılık arz eder.

* Yay Burcu Kadını;

Seks esnasında üstte olmayı seven, cinsel yaşam için oldukça düşkün sayılabilen bu kadınlar aynı zamanda bir miktar da çapkındırlar. Seks için monotonluktan uzak bir yaşam seçmeyi ve renkli bir cinsellik yaşamayı arzu ederler. Uzun süreli sevişmeleri de sevmeyen bu kadınlar olabildiğince tat almaya bakarlar.

* Oğlak Burcu Kadını;

Başlangıçta bir miktar utangaç olsalar bile ufak adımlarla, nazik yaklaşımlarla, yavaş yavaş tutkulu bir kadın haline gelirler. Seks için bambaşka bir atmosferin sağlanmasında bu halleri öne çıkar. Oğlak kadınları şehvetlidirler ve günü birlik ilişkileri de sevmezler. Onlar için uzun ve güven dolu ilişkiler, sonuç olarak da bambaşka bir seks macerası öne çıkar.

* Kova Burcu Kadını;

Kova burcu kadınları cinsel anlamda düşüncelerini paylaşırlar ve bundan çekinmezler. O an canları seks yapmak istemiyor ise bunu da rahatlıkla ifade ederler. Seks yaşamlarında istek ve arzu çok önemlidir. Eğer cinsel birlikteliğe hazırlıklı ve istekliler ise partnerlerine bambaşka duygular yaşatırlar. Seks oyunları ve fanteziler ile partnerlerini etkilerler.

* Balık Burcu Kadını;

Hayal gücü yüksek, aynı zamanda da duygusal olan balık burcu kadınlarının seksten önce romantizm gelir. Duyguların akıp sel olduğu bir ortamda onlar da içlerindeki seks tanrıçasını ortaya koyacaklar, mükemmel anlar yaşayıp yaşatacaktırlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bir şeyler inşa etmek, şu anda yapmanız için çok yararlı olacaktır. Hatta ilişkilerinizi güçlendirebilir! Yakın bir arkadaşınız ya da partneriniz için mutfağa girin ve onlar için yemek yapın. İşte bu kadar kolay!

BOĞA BURCU YORUMU

Hayalleriniz canlı, keyifli ve karar vermenize yardımcı olacak bilgilerle dolu olabilir. Bugün hayatınıza yeni ve heyecan verici temaslar gelebilir, muhtemelen gelirinizi artırmanın yollarını göstermede yardımcı olur. Yeni kariyerler, oturumlar ve yatırımlar umut verici ve dikkate değer görünmektedir. Yolunuza çıkan her şeyden en iyi şekilde yararlanın. Bir fark yaratabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün muhtemelen romantizme odaklanıyorsunuz. Sevgiyi çevreleyen gezegensel enerjiler ümit vericidir. Eğer bir ilişkiniz varsa, siz ve partneriniz birlikte bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz kim bilir belki günün sonunda karşınıza biri çıkabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün, sağlık, enerji ve dayanıklılık ile öne çıkıyorsunuz. Gönüllü çalışma veya kişisel bir proje olsun, iş yerinde iyi olmalısınız. Geçmiş çabaların sonuçlarını görme ihtimaliniz yüksektir.

ASLAN BURCU YORUMU

Aşk ve romantizm bugün gündeminizde en üst sırada olacak. Şimdi özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsun. Mevcut ve potansiyel aşk partnerleri sizi güçlü bir şekilde çekebilir. Çocuklar ayrıca mutluluk ve memnuniyet kaynağı olabilirler. Her anlamda güzel bir gün.

BAŞAK BURCU YORUMU

Yaklaşan bir aile sohbeti hakkında endişeleniyor musunuz? Kendinizi germeyin. Bunlar her zaman içinizde en iyisini gören (ya da en azından deneyen) insanlardır. Onların beklentilerini karşılayıp karşılamayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Durumun içinde mikroskop altındaymış gibi hissederseniz, gergin olacaksınız. Rahatlayın ve bu insanların deneyimlerine güvenin. Onlar seni seviyor! Bunu göreceksiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Kariyer veya finansal anlamda harika haberler alabilirsiniz. Yazılı veya yayıncı olarak çalışmayı ya da bu konuda herhangi bir sanatı düşünüyorsanız, olayları harekete geçirmenin günüdür. Hayal gücünüz yüksek seviyede çalışıyor ve başkalarıyla iletişim kurabiliyorsunuz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün tanıştığınız herkese karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissetmelisiniz. Parayla ilgili iyi haberler, özellikle olumlu hissetmenize neden olmuş olabilir. Bu, yeni insanları size çekebilir ve zaten hayatınızda olanları da size yaklaştırır. Sanatsal bir proje başlatmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın tam günü. Yaratıcı fikirler özgürce akmalıdır.

YAY BURCU YORUMU

Güzel, olumlu, sıcak ve sevgi dolu görünmeye bugün özellikle dikkat ediyorsunuz. Özgüveniniz, iyimserliğiniz ve kararlılığınız önümüzdeki birkaç gün içinde zirveye ulaşmalıdır. Yeni bir ortaklık, iş dünyası, yaratıcı proje ya da romantizm... Başlamayı düşündüğünüz her şeyin başarılı olması ve yolunuza iyi bir şans getirmesi muhtemeldir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Yaratıcı ilham bugün derinden gelebilir. Vizyonlar, hayaller - hayal gücünüzü heyecanlandıran her şey - yeni projeler için fikirler getirebilir. Tek dezavantajı maddi olarak bir süre katkı sağlamamak olabilir. Ancak bu noktada sabırlı olmak en önemli şey.

KOVA BURCU YORUMU

İşler sizin için zaman zaman kolaysa sorun değil. Başka bir deyişle, bir arkadaşınızı vurgulayan bir görev veya test sizin için parkta yürüyüş yapmak kadar kolaysa kendinizi suçlu hissetmeyin. Herkesin kendi beceri seviyesi vardır ve sizinki belli bir şekilde çok yüksek olur. Bir şey zorsa sizin için iyi olacağını düşünmeye devam etmeyin. Zor bir meydan okuma her zaman hayattaki iyi bir derse eşit değildir.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün sıcaklık ve dostluğu başkalarına yansıtmak için her zamankinden daha heveslisiniz. . Sanatsal veya yaratıcı bir faaliyet için çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün başladığınız şey her ne olursa olsun, yeni bir sanatsal proje, kariyer veya romantizm muhtemelen başarılı olacaktır.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM