• DOLAR
  6,8223
  %0,16
 • EURO
  7,5691
  %0,29
 • ALTIN
  379,35
  %0,80
 • BIST
  8,4542
  %0,71
Erkeklere asla söylenmemesi gereken şeyler

Erkeklere asla söylenmemesi gereken şeyler

Erkeklere asla söylenmemesi gereken şeyler ”İyiyim…” Yüzünüzden tüm stresiniz ve üzüntünüz okunuyor. Üstelik son yarım saattir ağzınızı dahi açmamanız çabası. Elinizde tüm hırsınızı alarak tuşlarına bastığınız uzaktan kumanda da ipuçlarının bir diğeri. Ama partneriniz size nasıl olduğunuzu sorduğunda ona cevabınız ”iyiyim”. Bu noktada partneriniz öncelikle sizin saçınızı başınızı yolmak isteyecektir. Unutmayın pasif agresif tavırların kimseye […]

Erkeklere asla söylenmemesi gereken şeyler

”İyiyim…”

Yüzünüzden tüm stresiniz ve üzüntünüz okunuyor. Üstelik son yarım saattir ağzınızı dahi açmamanız çabası. Elinizde tüm hırsınızı alarak tuşlarına bastığınız uzaktan kumanda da ipuçlarının bir diğeri. Ama partneriniz size nasıl olduğunuzu sorduğunda ona cevabınız ”iyiyim”. Bu noktada partneriniz öncelikle sizin saçınızı başınızı yolmak isteyecektir. Unutmayın pasif agresif tavırların kimseye yararı yoktur. Her şeyden önce onunla neden rahatsız olduğunuzu paylaşma şansını kaçırıyorsunuz. Bir yandan mutsuzluklarınızı biriktirirken diğer yandan yeni problemler yaratıyorsunuz. Sizi gerçekten rahatsız eden şey ile ilgili konuşmak istediğiniz zaman ise ikiniz de sağlıklı bir çözüm sunamayacak kadar sinirli durumda olabilirsiniz.

”Eski erkek arkadaşım da aynısı yapardı”

Bu istenilen bir korelasyon (ikisinin de sandalyenizi sizin için çekmesi) veya hoşa gitmeyen bir ortak nokta (ikisinin de ağzını şapırdatması) olsun, partneriniz eski sevgiliniz ile alakalı herhangi bir şey duymak istemez. Sizin ikisini daima kıyasladığını düşünmesini istemezsiniz, öyle değil mi? Veya eski sevgilinize hala ilgi duyduğunuzu düşünmesini? Her şekilde benzerlik taşıyan bir yorum partnerinizin özgüveni için iyi olmayacaktır. Bu nedenle bir erkek arkadaş dejavusu ile karşı karşıya kaldığınızda bunu kendinize saklayın.

”Evlendiğimizde ya da çocuğumuz olduğunda”

Partnerinizi gerçekten seviyorsanız onunla evlendiğinizi ve çocuklarınızın olduğunu hayal etmeniz kadar doğal bir şey yoktur. Hatta bazen beraber olduğunuz insan ile o kadar ilgilisinizdir ki bu tarz hayaller için çok erken dahi olsa kendinize engel olamayabilirsiniz. Fakat şayet onu korkutarak kaçırmak istemiyorsanız bu hayaller ait oldukları yerde yani içinizde kalsın. Kendisi sizinle birlikte geçireceği bir gelecek hayal ediyor olsa dahi yüksek sesle dillendirilmesine henüz kendisini hazırlamamış olabilir. İkinizin de gelecek ile ilgili benzer beklentilerinizin olduğundan emin olana dek ona evlilikten bahsetmeyin.

”Sence o kız güzel mi?”

Bu tarz bir soru yönlendirdiğinizde, partneriniz hiç şansı bulunmadığını bilir. Şayet ”evet” dese büyük ihtimalle sinirlenecek ve kıskanacaksınız. Hatta olumlu bir cevap almanız halinde ona ”benden daha mı güzel” diye soracaksınız. Ve tabi size ”Hayır” cevabını verse dahi onu yalancı olmakla suçlayacaksınız. Peki, siz bu kadar güvensiz biri misiniz?

”Anneni sevmiyorum”

Partneriniz kız kardeşleri, babası, arkadaşları ve hatta köpeğini gerçekten seviyorsa ondan sakın nefret etmeyin. Onun yaşamındaki herkes ile iyi geçinemeyebilirsiniz ancak önemsediği insanlar ile ilişkinizde mümkün olduğunca diplomatik olun. Onlarda neler gördüğünü anlamak için önyargısız ve açık görüşlü olan. Şayet onu gerçekten seviyorsanız onun yargılarına güven duyun. Ve her ne yaparsanız yapın ondan taraf seçmesini istemeyin. Şayet siz ve annesi arasında kalırsa büyük ihtimalle kaybeden siz olursunuz. Çünkü erkekler annelerinin kıymetini çok iyi bilirler ve onları kaybetmeyi göze alamazlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Pozitif enerji bugün etrafınızda, sizi insanların kötü enerjilerinden koruyor. Beklenmedik flörtlere ve yolunuza çıkacak birkaç tatlı hediyeye hazır olun. Kendinizi biraz daha ciddiye almanız gereken bir gün. Eğlenin ve tadını çıkarın.

BOĞA BURCU YORUMU

İçinizde birine karşı huzursuzluk duyuyorsanız bugün paylaşma, içinizi dökme zamanı. Macera için bu susuzluğu gidermek için daha fazla beklemeyin. Yapılması gereken önemli şeyler var, bu yüzden kanepeden inin ve hareket edin.

İKİZLER BURCU YORUMU

Kendinizi günün getirdiği tüm olanaklara açık tutun İkizler. İnsanları ve eylemlerini yargılamayı bıraktığınızda yolunuza çıkan inanılmaz fırsatlara şaşıracaksınız. Kelimeler bugün uzun bir yol kat edecek, bu yüzden bunları büyük bir dikkatle kullandığınızdan emin olun.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün sevdiklerinize sevginizi göstermek için adeta çırpınacaksınız. Ancak ihtiyacınız olan değerli enerjiyi tüketmediğinizden emin olun. Çünkü sağlığınızı korumak artık çok önemlidir. Bununla birlikte karşı taraftan da aynı sevgiyi alıp almadığınıza dikkat edin.

ASLAN BURCU YORUMU

Durmak ve dinlenmek istediğiniz bir noktada olabilirsiniz. Bunu yapmanın tam zamanı. Bir ara vermeyi hak ediyorsunuz bedeninizi ve zihninizi dinlendirmek iyi gelecek. Hayal gücünüz tüm olası senaryolarla çıldırmış olabilir. Birine odaklanın ve ne olduğunu görün!

BAŞAK BURCU YORUMU

İşlerin seni rahatsız etmesine izin verme. Doğru yolda olduğunuzdan emin olun. Güçlü iraden, işlerin akın ettiği ve kararsızlığın bol olduğu bu günde oldukça etkili olacaktır. Diğer insanların ne yaptıklarıyla ilgilenmeyin.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bazı kır çiçekleri seçin ve mutfak masanızdaki bir vazoya koyun. Evden çıkamıyorsanız veya arka bahçenin ötesine geçemiyorsanız, eğlenmeye ve toplamaya eşdeğer bir şey yapın. Küçük şeyler güneş ışığı getirebilir ve durgun bir duruma umut verebilir. Gereksiz dağınıklığı aklınızdan çıkarın ve yeni olasılıklara açın. Doğa hala en iyi arkadaşınız, koronavirüs olmasına rağmen.

AKREP BURCU YORUMU

Güvenli, uygun sosyal etkileşimleri ve aktiviteleri teşvik eden bir günün heyecan verici enerjisinden faydalanın. İç yangının şiddetini korumak için bol miktarda oksijen bulacaksınız. Önümüzdeki birkaç gün içinde yapmanız gereken işleri yoluna koyun.

YAY BURCU YORUMU

Felsefe yapmak iyidir ancak derinlere inmezseniz ve gerçekten içten dışa bir sorun görmeye çalışmadığınız sürece, hiçbir zaman ilerleme kaydedemezsiniz. Araştırmaya veya planlamaya ihtiyacınız yok. Gerçek dünya deneyimine ihtiyacınız var! Bir değişikliği düşünüyor ancak hangi yoldan gideceğinizden emin değilseniz, tek yönde bir deneme çalışması yapın ve nasıl gittiğini görün.

OĞLAK BURCU YORUMU

Kendinize ve yaptığınız işe inandığınız sürece aklınızı ve kalbinizi mümkün olan her şeye açık tutun. Bir becerinin ustalığı, onu her zaman bir sonraki seviyeye taşımak için cesaretiniz olduğunda gelir. Yaşamınızın şu anda bu güvenden daha fazlasını gerektiren farklı alanlarını düşünün.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün birinin benzersiz enerjisine ilgi duyuyorsunuz. Hayran olduğunuz dünyaya bakmanın bir yolu var. Onu şimdi biraz daha iyi tanıma zamanı. Neden daha iyi tanımak istediğiniz konusunda açık olun. Bu tavrınız karşısında gurur duyacak. İkinizin ortak birçok noktası var ve ne olduklarını öğrenmenin zamanı geldi.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün sözlerinde güç var büyük bir duygusal özgüven ile birlikte. Her şey hızla hareket ediyor olabilir ancak devam edebilmek için zihninizin gücü ve hızlılığı var. Başkalarıyla birlikte çalıştığınızda büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM