• DOLAR
  6,8087
  %-0,02
 • EURO
  7,5976
  %0,38
 • ALTIN
  381,43
  %0,14
 • BIST
  8,5214
  %0,06
Evinizdeki Hamam Böceklerini Yok Etmeye Yardımcı Olacak Karışım

Evinizdeki Hamam Böceklerini Yok Etmeye Yardımcı Olacak Karışım

Evinizdeki Hamam Böceklerini Yok Etmeye Yardımcı Olacak Karışım Hamam böceklerinden nefret etmez misiniz? Bu gibi zararlı böceklerden bir tanesini bile evinizde görmek midenizin bulanması ve tiksinmeniz için yeterli olacaktır. Hamam böcekleri iğrenç ve pis görüntüleri sayesinde irkilmemize neden olurlar ve yaşadıkları şartlar nedeniyle herhangi bir tehlikeli hastalığı taşımaları oldukça sık karşılaşılan bir durumdur. Bunlardan kurtulmanız […]

Evinizdeki Hamam Böceklerini Yok Etmeye Yardımcı Olacak Karışım

Hamam böceklerinden nefret etmez misiniz? Bu gibi zararlı böceklerden bir tanesini bile evinizde görmek midenizin bulanması ve tiksinmeniz için yeterli olacaktır. Hamam böcekleri iğrenç ve pis görüntüleri sayesinde irkilmemize neden olurlar ve yaşadıkları şartlar nedeniyle herhangi bir tehlikeli hastalığı taşımaları oldukça sık karşılaşılan bir durumdur.

Bunlardan kurtulmanız için birçok yöntem bulunmaktadır ancak çoğu çözüm bu gibi böcekleri öldürebilmek için zehirli kimyasallar içermektedir ve bunlar kendi sağlığımız için de çok tehlikelidirler.

Peki, ortada başka bir çözüm kalıyor mu?

Neyse ki, bir tane daha çözüm seçeneğiniz var. Aileniz ve evcil hayvanlarınız için zararsız olan ancak hamam böceklerini hemen öldürecek doğal bir karışımı bugün sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu karışım ile piyasada bulunan ilaç zehirleri arasındaki en büyük fark, bu karışımın sağlığınız için herhangi bir risk oluşturmamasıdır. Eğer sağlıklı kalmak ve çocuklarınızı da korumak istiyorsanız, profesyonel çözümler kadar etkili olan bu doğal karışımı kullanmanızı öneriyoruz.

Tek yapmanız gereken bir soğan ile bir çay kaşığı kadar karbonat tozunu karıştırmak olacaktır. Soğanı iyice doğrayın ve ardından içine karbonatı dahil ettikten sonra bu karışımı evinizin köşelerine koyun. Çok kısa bir süre içerisinde eviniz ölü hamam böcekleri ile dolmaya başlayacaktır. Bu karışımı her gün uygulamaya devam edin ve tüm zararlı böceklerden çok kısa bir süre içerisinde sonsuza dek kurtulun!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bir şeyler inşa etmek, şu anda yapmanız için çok yararlı olacaktır. Hatta ilişkilerinizi güçlendirebilir! Yakın bir arkadaşınız ya da partneriniz için mutfağa girin ve onlar için yemek yapın. İşte bu kadar kolay!

BOĞA BURCU YORUMU

Hayalleriniz canlı, keyifli ve karar vermenize yardımcı olacak bilgilerle dolu olabilir. Bugün hayatınıza yeni ve heyecan verici temaslar gelebilir, muhtemelen gelirinizi artırmanın yollarını göstermede yardımcı olur. Yeni kariyerler, oturumlar ve yatırımlar umut verici ve dikkate değer görünmektedir. Yolunuza çıkan her şeyden en iyi şekilde yararlanın. Bir fark yaratabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün muhtemelen romantizme odaklanıyorsunuz. Sevgiyi çevreleyen gezegensel enerjiler ümit vericidir. Eğer bir ilişkiniz varsa, siz ve partneriniz birlikte bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz kim bilir belki günün sonunda karşınıza biri çıkabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün, sağlık, enerji ve dayanıklılık ile öne çıkıyorsunuz. Gönüllü çalışma veya kişisel bir proje olsun, iş yerinde iyi olmalısınız. Geçmiş çabaların sonuçlarını görme ihtimaliniz yüksektir.

ASLAN BURCU YORUMU

Aşk ve romantizm bugün gündeminizde en üst sırada olacak. Şimdi özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsun. Mevcut ve potansiyel aşk partnerleri sizi güçlü bir şekilde çekebilir. Çocuklar ayrıca mutluluk ve memnuniyet kaynağı olabilirler. Her anlamda güzel bir gün.

BAŞAK BURCU YORUMU

Yaklaşan bir aile sohbeti hakkında endişeleniyor musunuz? Kendinizi germeyin. Bunlar her zaman içinizde en iyisini gören (ya da en azından deneyen) insanlardır. Onların beklentilerini karşılayıp karşılamayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Durumun içinde mikroskop altındaymış gibi hissederseniz, gergin olacaksınız. Rahatlayın ve bu insanların deneyimlerine güvenin. Onlar seni seviyor! Bunu göreceksiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Kariyer veya finansal anlamda harika haberler alabilirsiniz. Yazılı veya yayıncı olarak çalışmayı ya da bu konuda herhangi bir sanatı düşünüyorsanız, olayları harekete geçirmenin günüdür. Hayal gücünüz yüksek seviyede çalışıyor ve başkalarıyla iletişim kurabiliyorsunuz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün tanıştığınız herkese karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissetmelisiniz. Parayla ilgili iyi haberler, özellikle olumlu hissetmenize neden olmuş olabilir. Bu, yeni insanları size çekebilir ve zaten hayatınızda olanları da size yaklaştırır. Sanatsal bir proje başlatmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın tam günü. Yaratıcı fikirler özgürce akmalıdır.

YAY BURCU YORUMU

Güzel, olumlu, sıcak ve sevgi dolu görünmeye bugün özellikle dikkat ediyorsunuz. Özgüveniniz, iyimserliğiniz ve kararlılığınız önümüzdeki birkaç gün içinde zirveye ulaşmalıdır. Yeni bir ortaklık, iş dünyası, yaratıcı proje ya da romantizm... Başlamayı düşündüğünüz her şeyin başarılı olması ve yolunuza iyi bir şans getirmesi muhtemeldir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Yaratıcı ilham bugün derinden gelebilir. Vizyonlar, hayaller - hayal gücünüzü heyecanlandıran her şey - yeni projeler için fikirler getirebilir. Tek dezavantajı maddi olarak bir süre katkı sağlamamak olabilir. Ancak bu noktada sabırlı olmak en önemli şey.

KOVA BURCU YORUMU

İşler sizin için zaman zaman kolaysa sorun değil. Başka bir deyişle, bir arkadaşınızı vurgulayan bir görev veya test sizin için parkta yürüyüş yapmak kadar kolaysa kendinizi suçlu hissetmeyin. Herkesin kendi beceri seviyesi vardır ve sizinki belli bir şekilde çok yüksek olur. Bir şey zorsa sizin için iyi olacağını düşünmeye devam etmeyin. Zor bir meydan okuma her zaman hayattaki iyi bir derse eşit değildir.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün sıcaklık ve dostluğu başkalarına yansıtmak için her zamankinden daha heveslisiniz. . Sanatsal veya yaratıcı bir faaliyet için çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün başladığınız şey her ne olursa olsun, yeni bir sanatsal proje, kariyer veya romantizm muhtemelen başarılı olacaktır.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM