• DOLAR
  6,4510
  %0,87
 • EURO
  7,1898
  %1,84
 • ALTIN
  338,14
  %0,91
 • BIST
  8,0430
  %2,92
Evliliğe Gerçekten Hazır Mısınız

Evliliğe Gerçekten Hazır Mısınız

1. Sadece eşinizle değil, birey olarak kendinizi iyi hissedersiniz. Kendi başına iyi olacağını biliyorsun. Sadece bu kişiyle olmayı tercih edersin.

2. Arkadaşlarınızın flört hikayelerini dinliyorsunuz ve kaçırdığınız gibi hissetmiyorsunuz. Bunun yerine, mevcut ilişkinizden gerçekten mutlu hissedersiniz.

3. Bir partnerde ne aradığınızı biliyorsunuz. Bir zamanlar, sadece İngilizce dersinizdeki sevimli adamın sizi sevmesini umuyordunuz, çünkü o sevimli biriydi. Artık sizin için önemli olan değerleri ve özellikleri tanımlayabilirsiniz (çekiciliğe ek olarak). Geleceğini tahmin edemezsin, ama neye benzemesini istediğin ve içinde olmak istediğin adamın türü hakkında bir fikrin var.

4. Hayatınızda başka yakın insanlar var. Eğer o sizin tek arkadaşınız ve sırdaşınızsa, girdiğiniz her argüman küçük bir şey olsa bile dünyanın sonu gibi görünecektir. Bir dış destek sistemine ihtiyacınız var.

5. Artık her şeyin sizinle ilgili olamayacağını anlıyorsunuz – ve bu konuda iyisiniz. Üniversiteden yeni çıkmadığınız sürece, evliliği düşünmeye başladığınızda biraz yolunuza girmiş olabilirsiniz. Ama eğer işe yarayacaksanız, birbirinizin programlarını, fikirlerini, zevklerini vb. Dikkate almanız gerekir.

6. İnsanların nişan yüzüğünü daha sık fark etmeye başlarsınız. Prenses veya armut veya diğer şekillere takıntılı değilsiniz. Sadece biraz daha gözünüzü yakalarlar.

7. Geleceğinizi düşündüğünüzde, eşiniz bunun bir parçasıdır. Bu sadece arkadaşınızın düğünü veya aile tatili gibi belirli etkinlikler değil. Sadece ileriye bak ve onun orada olmasını istediğini biliyorsun.

8. Para hakkında açıkça konuşuyorsun. Tabu bir tabu konusu olsa da, sonunda bunu tartışmanız gerekecek. Maliyeniz söz konusu olduğunda zaten dürüstseniz, birbirlerine gerçekten güvendiğinizin iyi bir işaretidir.

9. Aslında evlenmek hakkında konuştunuz. Sadece bir gün bir yüzük çıkacağını ummuyorsun. Sonsuza kadar birlikte olmak istemeniz konusunda partnerinizle konuştunuz.

10. Duygularınız aslında eşlerinize bağlıdır. Üzgün ​​olduğunuzda üzgün ve tam tersi. Aynı şekilde, birbirinizin başarılarından hem kutlarsınız hem de gurur duyarsınız.

11. Güvensizliklerinizi paylaştınız ve savunmasız kalmanıza izin verdiniz. Artık bir gün her zaman çok havadar olmadığınızı ve bir araya getireceğinizi öğreneceğinden endişe duymuyorsunuz. Bazen tamamen dağınıksınız. Bunu gördü ve hala orada.

12. Onu acil temasınız olarak bırakmayı düşünüyorsunuz. Ebeveynlerinize suç yok, ama bir şey olursa, gerçekten yanınızda olmasını istediğiniz kişi odur.

13. İyi haber aldığınızda o ilk telefon görüşmenizdir. Tekrar özür dilerim anne!

14. Kesinlikle geçmiş ilişkilerinize geri dönmek istemezsiniz. Eski sevgililerinizde neler olup bittiğini asla merak etmiyorsunuz (insansınız!), Ama geçmiş hakkında hiçbir zaman dalgın hissetmiyorsunuz. Bugün çok, çok daha mutlusun.

15. Hiç kin tutmuyorsun. En azından ona karşı değil. Yıllar ve yıllar ve yıllarca birlikte olacaksanız, işlerin gitmesine izin verebilmelisiniz. Ve eğer bir şey sizi rahatsız ediyorsa, kulağa aptalca gelse veya çok eğlenceli olmayan bir sohbete yol açabileceğinden endişelenseniz bile onu getirebilmelisiniz.

16. Etrafta olmadığınızda ne yaptığından asla endişelenmezsiniz. Arkadaşının bekarlığa veda partisinde ne olacağı konusunda endişelenmiyorsun. Onu geri döndüğünde görmek beni çok heyecanlandırdı.

17. Birlikte yaşamak istiyorsunuz. Sadece belirli bir süre birlikteyken yapman gereken şey değil. Sabah kalktığınızda ve gece eve döndüğünüzde ve hafta sonları birlikte takıldığınızda birbirinizi görmeyi seversiniz.

18. Çocuk sahibi olmak isteyip istemediğiniz hakkında konuştunuz ve aynı sayfadasınız.  Onlara uzun süre sahip olmayı planlamasanız bile, diğerinin nerede olduğunu bilmeniz gerekir.

19. Senin hakkında ne hissettiğini sorgulamıyorsun.  Artık metinlerini analiz etmediniz ya da hala sizi sevip sevmediğini merak etmiyorsunuz. İkinizin de eşit derecede birbirinize eşit olduğunuzu güvende hissediyorsunuz.

20. Hayallerinizin düğünü olamazdı, yine de onunla evlenirdiniz.  Dans pistini ve onunla birlikte olmak için çiçekleri ve pastayı (evet, hatta pastayı) bırakacaksın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

 1. Yalnızlık Allah’a mahsustur. İnsan her zaman yanında birilerini ister. Allah herkese bir ömür birlikte yaşanabileceği işler nasip etsin.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU
BALIK BURCU YORUMU
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM