• DOLAR
  6,8223
  %0,16
 • EURO
  7,5691
  %0,29
 • ALTIN
  379,35
  %0,80
 • BIST
  8,4542
  %0,71
Evliliğe Gerçekten Hazır Mısınız

Evliliğe Gerçekten Hazır Mısınız

Evliliğe Hazır Mısınız 1. Sadece eşinizle değil, birey olarak kendinizi iyi hissedersiniz. Kendi başına iyi olacağını biliyorsun. Sadece bu kişiyle olmayı tercih edersin. 2. Arkadaşlarınızın flört hikayelerini dinliyorsunuz ve kaçırdığınız gibi hissetmiyorsunuz. Bunun yerine, mevcut ilişkinizden gerçekten mutlu hissedersiniz. 3. Bir partnerde ne aradığınızı biliyorsunuz. Bir zamanlar, sadece İngilizce dersinizdeki sevimli adamın sizi sevmesini umuyordunuz, çünkü o sevimli biriydi. Artık […]

Evliliğe Hazır Mısınız

1. Sadece eşinizle değil, birey olarak kendinizi iyi hissedersiniz. Kendi başına iyi olacağını biliyorsun. Sadece bu kişiyle olmayı tercih edersin.

2. Arkadaşlarınızın flört hikayelerini dinliyorsunuz ve kaçırdığınız gibi hissetmiyorsunuz. Bunun yerine, mevcut ilişkinizden gerçekten mutlu hissedersiniz.

3. Bir partnerde ne aradığınızı biliyorsunuz. Bir zamanlar, sadece İngilizce dersinizdeki sevimli adamın sizi sevmesini umuyordunuz, çünkü o sevimli biriydi. Artık sizin için önemli olan değerleri ve özellikleri tanımlayabilirsiniz (çekiciliğe ek olarak). Geleceğini tahmin edemezsin, ama neye benzemesini istediğin ve içinde olmak istediğin adamın türü hakkında bir fikrin var.

4. Hayatınızda başka yakın insanlar var. Eğer o sizin tek arkadaşınız ve sırdaşınızsa, girdiğiniz her argüman küçük bir şey olsa bile dünyanın sonu gibi görünecektir. Bir dış destek sistemine ihtiyacınız var.

5. Artık her şeyin sizinle ilgili olamayacağını anlıyorsunuz – ve bu konuda iyisiniz. Üniversiteden yeni çıkmadığınız sürece, evliliği düşünmeye başladığınızda biraz yolunuza girmiş olabilirsiniz. Ama eğer işe yarayacaksanız, birbirinizin programlarını, fikirlerini, zevklerini vb. Dikkate almanız gerekir.

6. İnsanların nişan yüzüğünü daha sık fark etmeye başlarsınız. Prenses veya armut veya diğer şekillere takıntılı değilsiniz. Sadece biraz daha gözünüzü yakalarlar.

7. Geleceğinizi düşündüğünüzde, eşiniz bunun bir parçasıdır. Bu sadece arkadaşınızın düğünü veya aile tatili gibi belirli etkinlikler değil. Sadece ileriye bak ve onun orada olmasını istediğini biliyorsun.

8. Para hakkında açıkça konuşuyorsun. Tabu bir tabu konusu olsa da, sonunda bunu tartışmanız gerekecek. Maliyeniz söz konusu olduğunda zaten dürüstseniz, birbirlerine gerçekten güvendiğinizin iyi bir işaretidir.

9. Aslında evlenmek hakkında konuştunuz. Sadece bir gün bir yüzük çıkacağını ummuyorsun. Sonsuza kadar birlikte olmak istemeniz konusunda partnerinizle konuştunuz.

10. Duygularınız aslında eşlerinize bağlıdır. Üzgün ​​olduğunuzda üzgün ve tam tersi. Aynı şekilde, birbirinizin başarılarından hem kutlarsınız hem de gurur duyarsınız.

11. Güvensizliklerinizi paylaştınız ve savunmasız kalmanıza izin verdiniz. Artık bir gün her zaman çok havadar olmadığınızı ve bir araya getireceğinizi öğreneceğinden endişe duymuyorsunuz. Bazen tamamen dağınıksınız. Bunu gördü ve hala orada.

12. Onu acil temasınız olarak bırakmayı düşünüyorsunuz. Ebeveynlerinize suç yok, ama bir şey olursa, gerçekten yanınızda olmasını istediğiniz kişi odur.

13. İyi haber aldığınızda o ilk telefon görüşmenizdir. Tekrar özür dilerim anne!

14. Kesinlikle geçmiş ilişkilerinize geri dönmek istemezsiniz. Eski sevgililerinizde neler olup bittiğini asla merak etmiyorsunuz (insansınız!), Ama geçmiş hakkında hiçbir zaman dalgın hissetmiyorsunuz. Bugün çok, çok daha mutlusun.

15. Hiç kin tutmuyorsun. En azından ona karşı değil. Yıllar ve yıllar ve yıllarca birlikte olacaksanız, işlerin gitmesine izin verebilmelisiniz. Ve eğer bir şey sizi rahatsız ediyorsa, kulağa aptalca gelse veya çok eğlenceli olmayan bir sohbete yol açabileceğinden endişelenseniz bile onu getirebilmelisiniz.

16. Etrafta olmadığınızda ne yaptığından asla endişelenmezsiniz. Arkadaşının bekarlığa veda partisinde ne olacağı konusunda endişelenmiyorsun. Onu geri döndüğünde görmek beni çok heyecanlandırdı.

17. Birlikte yaşamak istiyorsunuz. Sadece belirli bir süre birlikteyken yapman gereken şey değil. Sabah kalktığınızda ve gece eve döndüğünüzde ve hafta sonları birlikte takıldığınızda birbirinizi görmeyi seversiniz.

18. Çocuk sahibi olmak isteyip istemediğiniz hakkında konuştunuz ve aynı sayfadasınız.  Onlara uzun süre sahip olmayı planlamasanız bile, diğerinin nerede olduğunu bilmeniz gerekir.

19. Senin hakkında ne hissettiğini sorgulamıyorsun.  Artık metinlerini analiz etmediniz ya da hala sizi sevip sevmediğini merak etmiyorsunuz. İkinizin de eşit derecede birbirinize eşit olduğunuzu güvende hissediyorsunuz.

20. Hayallerinizin düğünü olamazdı, yine de onunla evlenirdiniz.  Dans pistini ve onunla birlikte olmak için çiçekleri ve pastayı (evet, hatta pastayı) bırakacaksın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

 1. Yalnızlık Allah’a mahsustur. İnsan her zaman yanında birilerini ister. Allah herkese bir ömür birlikte yaşanabileceği işler nasip etsin.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Pozitif enerji bugün etrafınızda, sizi insanların kötü enerjilerinden koruyor. Beklenmedik flörtlere ve yolunuza çıkacak birkaç tatlı hediyeye hazır olun. Kendinizi biraz daha ciddiye almanız gereken bir gün. Eğlenin ve tadını çıkarın.

BOĞA BURCU YORUMU

İçinizde birine karşı huzursuzluk duyuyorsanız bugün paylaşma, içinizi dökme zamanı. Macera için bu susuzluğu gidermek için daha fazla beklemeyin. Yapılması gereken önemli şeyler var, bu yüzden kanepeden inin ve hareket edin.

İKİZLER BURCU YORUMU

Kendinizi günün getirdiği tüm olanaklara açık tutun İkizler. İnsanları ve eylemlerini yargılamayı bıraktığınızda yolunuza çıkan inanılmaz fırsatlara şaşıracaksınız. Kelimeler bugün uzun bir yol kat edecek, bu yüzden bunları büyük bir dikkatle kullandığınızdan emin olun.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün sevdiklerinize sevginizi göstermek için adeta çırpınacaksınız. Ancak ihtiyacınız olan değerli enerjiyi tüketmediğinizden emin olun. Çünkü sağlığınızı korumak artık çok önemlidir. Bununla birlikte karşı taraftan da aynı sevgiyi alıp almadığınıza dikkat edin.

ASLAN BURCU YORUMU

Durmak ve dinlenmek istediğiniz bir noktada olabilirsiniz. Bunu yapmanın tam zamanı. Bir ara vermeyi hak ediyorsunuz bedeninizi ve zihninizi dinlendirmek iyi gelecek. Hayal gücünüz tüm olası senaryolarla çıldırmış olabilir. Birine odaklanın ve ne olduğunu görün!

BAŞAK BURCU YORUMU

İşlerin seni rahatsız etmesine izin verme. Doğru yolda olduğunuzdan emin olun. Güçlü iraden, işlerin akın ettiği ve kararsızlığın bol olduğu bu günde oldukça etkili olacaktır. Diğer insanların ne yaptıklarıyla ilgilenmeyin.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bazı kır çiçekleri seçin ve mutfak masanızdaki bir vazoya koyun. Evden çıkamıyorsanız veya arka bahçenin ötesine geçemiyorsanız, eğlenmeye ve toplamaya eşdeğer bir şey yapın. Küçük şeyler güneş ışığı getirebilir ve durgun bir duruma umut verebilir. Gereksiz dağınıklığı aklınızdan çıkarın ve yeni olasılıklara açın. Doğa hala en iyi arkadaşınız, koronavirüs olmasına rağmen.

AKREP BURCU YORUMU

Güvenli, uygun sosyal etkileşimleri ve aktiviteleri teşvik eden bir günün heyecan verici enerjisinden faydalanın. İç yangının şiddetini korumak için bol miktarda oksijen bulacaksınız. Önümüzdeki birkaç gün içinde yapmanız gereken işleri yoluna koyun.

YAY BURCU YORUMU

Felsefe yapmak iyidir ancak derinlere inmezseniz ve gerçekten içten dışa bir sorun görmeye çalışmadığınız sürece, hiçbir zaman ilerleme kaydedemezsiniz. Araştırmaya veya planlamaya ihtiyacınız yok. Gerçek dünya deneyimine ihtiyacınız var! Bir değişikliği düşünüyor ancak hangi yoldan gideceğinizden emin değilseniz, tek yönde bir deneme çalışması yapın ve nasıl gittiğini görün.

OĞLAK BURCU YORUMU

Kendinize ve yaptığınız işe inandığınız sürece aklınızı ve kalbinizi mümkün olan her şeye açık tutun. Bir becerinin ustalığı, onu her zaman bir sonraki seviyeye taşımak için cesaretiniz olduğunda gelir. Yaşamınızın şu anda bu güvenden daha fazlasını gerektiren farklı alanlarını düşünün.

KOVA BURCU YORUMU

Bugün birinin benzersiz enerjisine ilgi duyuyorsunuz. Hayran olduğunuz dünyaya bakmanın bir yolu var. Onu şimdi biraz daha iyi tanıma zamanı. Neden daha iyi tanımak istediğiniz konusunda açık olun. Bu tavrınız karşısında gurur duyacak. İkinizin ortak birçok noktası var ve ne olduklarını öğrenmenin zamanı geldi.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün sözlerinde güç var büyük bir duygusal özgüven ile birlikte. Her şey hızla hareket ediyor olabilir ancak devam edebilmek için zihninizin gücü ve hızlılığı var. Başkalarıyla birlikte çalıştığınızda büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM