• DOLAR
  6,8139
  %-0,09
 • EURO
  7,5882
  %0,29
 • ALTIN
  381,01
  %0,48
 • BIST
  8,5169
  %1,06
Hangi Burçlar En Uygun Eş Adayı

Hangi Burçlar En Uygun Eş Adayı

Hangi Burçlar En Uygun Eş Adayı Eş seçimi önemlidir çünkü evlilik uzun soluklu birliktelik gerektirmektedir. Bu nedenle eş seçiminde partnerinizi tanıma aşamasında yani flört döneminde iyice tanımalı tüm olumlu ve olumsuz yanları ile gözlemlemeniz gerekmektedir. Bu dönemde siz de ona karşı son derece samimi ve doğal olmalısınız. Yani olduğunuz gibi davranmalı kendinizi farklı tanıtmamalısınız. Eş […]

Hangi Burçlar En Uygun Eş Adayı

Eş seçimi önemlidir çünkü evlilik uzun soluklu birliktelik gerektirmektedir. Bu nedenle eş seçiminde partnerinizi tanıma aşamasında yani flört döneminde iyice tanımalı tüm olumlu ve olumsuz yanları ile gözlemlemeniz gerekmektedir. Bu dönemde siz de ona karşı son derece samimi ve doğal olmalısınız. Yani olduğunuz gibi davranmalı kendinizi farklı tanıtmamalısınız.

Eş seçiminden önce kişilerin karakterleri ve burç özelliklerine bakarak az çok o kişinin yapısı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Hangi Burçlar Eş Adayınız Olabilir?

Koç Burcu;

En uygun aday yay burcudur. Pek çok ortak konuda buluşabilirler. Aşk dolu mutlu bir evlilik kaçınılmazdır.

Boğa Burcu;

Boğalar için en uygun aday yengeç burcudur. Uyum sağlayarak uzun soluklu birlikteliklerini yürütebilirler.

İkizler Burcu;

Aslanlar ikizler burcu için en uygun eş adaylarıdır. Küçük konuları sorun haline getirmezlerse gayet güzel bir biçimde evliliklerini sürdürürler ve bu uymları dışarıdan da gözlemlenebilir.

Yengeç Burcu;

Yengeçler için en ideal burç başaklardır. Başak burcu ile yengecin birlikteliği güvene dayalı, samimi ve doğal bir birlikteliktir. Birbirlerini pek üzmezler sadakatli olduklarından eminlerdir.

Aslan Burcu;

Teraziler aslan burcu için uyumlu bir eş adayıdır. Daha ilk karşılaştıklarında bile birbirlerinin dikkatlerini çekerler ve ilgilerini belli ederler bu duyguları onları yanıltmaz. Mutlu olurlar.

Başak Burcu;

Mantıklarını ön planda tutan başakların en anlaşacakları burç oğlaklardır. Başak- oğlak birlikteliği çok uyumlu, hataların yaşanmadığı seviyeli bir birliktelik olur.

Terazi Burcu;

Kova burcu ile çok uyumlu olan Teraziler birlikte ortak kararlarla hareket ederek uzun süreli birlikteliklerini mutlu biçimde sürdürebilirler. Teraziler kovanın çok yönlülüğünden etkilenirler.

Akrep Burcu;

En uygun eş adayı balık burçlarıdır. Ortak konuları çoktur, güven veren birliktelikleri ile dikkat çekerler, birbirlerini incitmemek için aşırı özen gösterirler. Uzun soluklu birliktelik bu çift için de kaçınılmazdır.

Yay Burcu;

Yaylar için en uygun eş adayı koç burçlarıdır. Aynı anda hem eş hem de arkadaş olabilirler. Ortak konuları çoktur ve küçük sorunların probleme dönüştürülmemesi durumunda evlilikleri uyumludur.

Oğlak Burcu;

Evliliği önemseyen oğlaklar tıpkı kendileri gibi düşünen akrep burçları ile uygun ve uyumlu çift olurlar. Ortak noktaları vardır ve karşılıklı saygı ile örnek bir evlilik sergileyebilirler. Dürüst oğlaklar, kendi gibi dürüst başaklarla da eş olabilirler.

Kova Burcu;

Kovalar için en uyumlu eş adayı akrep burçlarıdır. Örnek bir çift olurlar karşılıklı sevgi ve saygılarını belirgin şekilde yaşarlar. Dışarıdan bakıldığında dahi ilk görüşte birbirlerini nasıl tamamladıkları fark edilmektedir.

Balık Burcu;

Boğalar balık burçları için çok uygun eş adayı burcudur. Sevgi ve anlayışla sürdürülen uzun soluklu evlilikler bu burçlarda gözlemlenir. Ailesine düşkün boğa ve balıklar aynı zamanda örnek anne ve baba olurlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bir şeyler inşa etmek, şu anda yapmanız için çok yararlı olacaktır. Hatta ilişkilerinizi güçlendirebilir! Yakın bir arkadaşınız ya da partneriniz için mutfağa girin ve onlar için yemek yapın. İşte bu kadar kolay!

BOĞA BURCU YORUMU

Hayalleriniz canlı, keyifli ve karar vermenize yardımcı olacak bilgilerle dolu olabilir. Bugün hayatınıza yeni ve heyecan verici temaslar gelebilir, muhtemelen gelirinizi artırmanın yollarını göstermede yardımcı olur. Yeni kariyerler, oturumlar ve yatırımlar umut verici ve dikkate değer görünmektedir. Yolunuza çıkan her şeyden en iyi şekilde yararlanın. Bir fark yaratabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün muhtemelen romantizme odaklanıyorsunuz. Sevgiyi çevreleyen gezegensel enerjiler ümit vericidir. Eğer bir ilişkiniz varsa, siz ve partneriniz birlikte bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz kim bilir belki günün sonunda karşınıza biri çıkabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün, sağlık, enerji ve dayanıklılık ile öne çıkıyorsunuz. Gönüllü çalışma veya kişisel bir proje olsun, iş yerinde iyi olmalısınız. Geçmiş çabaların sonuçlarını görme ihtimaliniz yüksektir.

ASLAN BURCU YORUMU

Aşk ve romantizm bugün gündeminizde en üst sırada olacak. Şimdi özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsun. Mevcut ve potansiyel aşk partnerleri sizi güçlü bir şekilde çekebilir. Çocuklar ayrıca mutluluk ve memnuniyet kaynağı olabilirler. Her anlamda güzel bir gün.

BAŞAK BURCU YORUMU

Yaklaşan bir aile sohbeti hakkında endişeleniyor musunuz? Kendinizi germeyin. Bunlar her zaman içinizde en iyisini gören (ya da en azından deneyen) insanlardır. Onların beklentilerini karşılayıp karşılamayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Durumun içinde mikroskop altındaymış gibi hissederseniz, gergin olacaksınız. Rahatlayın ve bu insanların deneyimlerine güvenin. Onlar seni seviyor! Bunu göreceksiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Kariyer veya finansal anlamda harika haberler alabilirsiniz. Yazılı veya yayıncı olarak çalışmayı ya da bu konuda herhangi bir sanatı düşünüyorsanız, olayları harekete geçirmenin günüdür. Hayal gücünüz yüksek seviyede çalışıyor ve başkalarıyla iletişim kurabiliyorsunuz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün tanıştığınız herkese karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissetmelisiniz. Parayla ilgili iyi haberler, özellikle olumlu hissetmenize neden olmuş olabilir. Bu, yeni insanları size çekebilir ve zaten hayatınızda olanları da size yaklaştırır. Sanatsal bir proje başlatmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın tam günü. Yaratıcı fikirler özgürce akmalıdır.

YAY BURCU YORUMU

Güzel, olumlu, sıcak ve sevgi dolu görünmeye bugün özellikle dikkat ediyorsunuz. Özgüveniniz, iyimserliğiniz ve kararlılığınız önümüzdeki birkaç gün içinde zirveye ulaşmalıdır. Yeni bir ortaklık, iş dünyası, yaratıcı proje ya da romantizm... Başlamayı düşündüğünüz her şeyin başarılı olması ve yolunuza iyi bir şans getirmesi muhtemeldir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Yaratıcı ilham bugün derinden gelebilir. Vizyonlar, hayaller - hayal gücünüzü heyecanlandıran her şey - yeni projeler için fikirler getirebilir. Tek dezavantajı maddi olarak bir süre katkı sağlamamak olabilir. Ancak bu noktada sabırlı olmak en önemli şey.

KOVA BURCU YORUMU

İşler sizin için zaman zaman kolaysa sorun değil. Başka bir deyişle, bir arkadaşınızı vurgulayan bir görev veya test sizin için parkta yürüyüş yapmak kadar kolaysa kendinizi suçlu hissetmeyin. Herkesin kendi beceri seviyesi vardır ve sizinki belli bir şekilde çok yüksek olur. Bir şey zorsa sizin için iyi olacağını düşünmeye devam etmeyin. Zor bir meydan okuma her zaman hayattaki iyi bir derse eşit değildir.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün sıcaklık ve dostluğu başkalarına yansıtmak için her zamankinden daha heveslisiniz. . Sanatsal veya yaratıcı bir faaliyet için çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün başladığınız şey her ne olursa olsun, yeni bir sanatsal proje, kariyer veya romantizm muhtemelen başarılı olacaktır.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM