• DOLAR
  6,7291
  %-0,03
 • EURO
  7,5599
  %-0,21
 • ALTIN
  367,98
  %0,06
 • BIST
  8,4615
  %-0,23
Kadınlar İçin En İyi Kalça Güçlendirme Hakereketleri

Kadınlar İçin En İyi Kalça Güçlendirme Hakereketleri

Kadınlar İçin En İyi Kalça Güçlendirme Hakereketleri Daha sıkı kalçalara sahip olmanız için yapmanız gerekenler hareketler: Dizler Yukarda Nasıl yapılır: Kalça altındaki ayaklar, omuzlar arka, çekirdekli ve kollar yan yana durmaya başlayın. Sol dizinizi göğsünüze doğru sürün, ayağınızı zemine döndürün ve ayakları mümkün olduğunca hızlı değiştirerek ve koşma hareketine benzer kolları pompalayın. Sumo Çömelme Nasıl yapılır: Omuzlardan biraz […]

Kadınlar İçin En İyi Kalça Güçlendirme Hakereketleri

Daha sıkı kalçalara sahip olmanız için yapmanız gerekenler hareketler:

Dizler Yukarda
Nasıl yapılır:
 Kalça altındaki ayaklar, omuzlar arka, çekirdekli ve kollar yan yana durmaya başlayın. Sol dizinizi göğsünüze doğru sürün, ayağınızı zemine döndürün ve ayakları mümkün olduğunca hızlı değiştirerek ve koşma hareketine benzer kolları pompalayın.

Sumo Çömelme
Nasıl yapılır:
 Omuzlardan biraz daha geniş ayaklar, ayak parmakları hafifçe dışarıda ve yanlarda kollarla ayakta durmaya başlayın. Çekirdeği meşgul tutarken, önce kalçaları oturtun, sonra dizlerin bükülmesine izin verin. Dizleri ayak parmakları, göğüs ve omuzlar üzerinde takip edin ve nötr bir omurgayı koruyun. Uylukları zemine paralel tutmayı hedefleyin, ardından ayağa kalkmak için topuklardan geçin, üst karnı sıkın.

Tırtıl
Nasıl yapılır:
 Kalçaların altında ayaklar ve yanlarda kollar ile matın arkasında durmaya başlayın. Kalçalara doğru menteşe çekin ve avuç içlerinizi yere yerleştirin (bunu düz bacaklarla yapabilir veya gerekirse dizlerde hafif bir bükülme kullanabilirsiniz). Ellerinizi yüksek bir tahta pozisyonuna getirin, böylece omuzlar doğrudan bileklerin üzerindedir ve kalçalar göğüs kafesi ile aynı hizadadır. Duraklatın, ardından başlangıca dönmek için hareketi tersine çevirin.

Yan Hamle

Nasıl yapılır: Paspasın arkasında yanlara bakacak, sağ tarafı paspasın tepesine, ayakları birbirine ve kolları yanlara bakacak şekilde durmaya başlayın. Sağa doğru büyük bir adım atın, kalçaları geri batırın ve sağ dizini aşağıya doğru aşağıya doğru eğin ve göğsün önünde tokalaşmaya getirin. Sağ diz takibini doğrudan sağ ayakla aynı hizada tutun ve sol bacağı düz fakat kilitli değil, on parmağın hepsi öne bakacak şekilde tutun. Hareketi tersine çevirmek ve başlamaya dönmek için sağ ayağa doğru sürün.

Geriye Hamle

Nasıl yapılır: Ayaklar yan yana ve kollarla birlikte durmaya başlayın. Sol ayağınızla büyük bir adım atın ve her iki bacak da 90 derecelik açılar oluşturacak şekilde aşağı indirin. Başlamak ve sağ tarafta tekrarlamak için sağ topuktan basın.

Kuş Köpek

Nasıl yapılır: Zeminde dört ayaklı bir pozisyonda başlayın, omuzlar bilekler üzerine yığılır ve kalçalar doğrudan dizler üzerine yığılır. Çekirdeği oturtun ve aynı zamanda kalçadan kaldırarak ve glute ile kavga ederek sol bacağınızı düz olarak geriye doğru uzatın (kalça seviyesini korurken bacağı zemine paralel olarak mümkün olduğunca yakın tutmaya çalışın) ve sağ kolu doğrudan vücudun önünden dışarı çıkarın , yine zemine paralel olarak nişan alınız. Ters hareket, dirsek ve diz vücudun altına değecek şekilde getirilir ve ardından her iki uzuv da yeniden uzatılır.

Eşek Tekmeleme

Nasıl yapılır: Tüm ayaklarda, omuzlar bilekler üzerine dizilir ve kalçalar doğrudan dizler üzerine yerleştirilir. Sağ dizini 90 derecelik bir açıyla bükerek tutmak, ayağını esnetmek ve dizini kalça seviyesine kaldırmak Nötr omurgayı korumak için çekirdeği tutturun ve hem omuzları hem de kalçaları yere bakacak şekilde tutun. Başlangıca geri dönmek için hareketi ters çevirin.

Köprü

Nasıl Yapılır: Bacakları bükülmüş ve ayakları yere yaslanmış olarak sırt üstü uzanmaya başlayın, kollar avuç içi aşağı bakacak şekilde yanlardan uzatılır. Omuzlardan kalçalara dizlere kadar uzun bir çapraz çizgi oluşturmak için kalçaları yerden kaldırın, omurganın aşırı uzamasını önlemek için absleri çekin. Başlangıca dönmek için kalçaları indirin.

Zıpla Çömel

Nasıl yapılır: Ayakları omuz genişliği açık, ayak parmakları hafif dışa doğru, uyluk yere paralel ve eller çenenin önünde sıkılmış bir çömelme ile başlayın. Patlayıcıyı zemine atlamak için topuklardan geç. Yumuşak bir şekilde inin ve bir sonraki çömelme hareketini yapın.

Ayı Yürüyüşü

Nasıl yapılır: Ayak parmakları sıkışmış ve dizleri paspasın üstünde süzülerek matın arkasındaki dört ayakla başlayın. Sağ el ileri doğru yürürken 90 derece bacak ve seviye kalçalarını koruyun, hareketi sol el ve sağ ayakla hemen tekrarlayın. Parmaklar altlığın üstüne gelene kadar değişmeye devam edin. Ardından, başlangıca dönmek için hareketi tersine çevirin.

Uyarlanmış Burpe

Nasıl yapılır: Kalçaların altında ayaklar ve yanlarda kollarla durmaya başlayın. Çömelin ve elleri yere koyun. Yüksek bir tahta pozisyonuna geri atlayın, omuzlar bilekler üzerine yığılmış, kalçalar göğüs kafesi doğrultusunda. Derin bir çömelme pozisyonunda inerek ayakları ellerin dışına atlayın. Ayağa kalk.

V hareketi
Nasıl Yapılır:
Oturmaya başlayın, kuyruk kemiği üzerinde dengeleme, kollar bükülmüş, yerde avuç içi, parmaklar vücuda bakan ve bacaklar bükülmüş ve havaya kaldırılmış, göğsüne yakın dizler. Eşzamanlı olarak bacakları düzleştirmek ve zemine doğru indirmek için gövdeyi matın altına doğru daha derine doğru bükün. Başlangıca geri dönmek için hareketi ters çevirin.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün parayla ilgili bazı evrak işlerini yürütmeniz gerekebilir, Koç. Faturaların ödenmesi, depozito yatırılması veya tahsil edilmesi gerekebilir. Küçük olaylar sizi rahatsız edebilir ve bazı hayal kırıklıklarına neden olabilir. Size yakın olan kişiler de dahil olmak üzere her türlü iletişim, gün içinde ters gidebilir. Ama tüm bunlar hayatınızın olumlu dönüşünü değiştiremez. Devam edin...

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün romantik bir partnere karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyor olabilirsiniz ve bu duygu muhtemelen karşılıklıdır. Birbirinize ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Telefon mesajları alınamayabilir veya kişinin yapması gereken önemli bir şey olabilir. Sonunda ikiniz, yarından önce istediğinizi yapamasanız bile konuşacaksınız.

İKİZLER BURCU YORUMU

Yaratıcı, sanatsal veya hizmet odaklı çalışma fikirleri kalın ve hızlı gelebilir ancak farklı olasılıklar arasında parçalanabilirsiniz. Tüm fikirleriniz uygulanabilir gibi görünüyor ancak bir an için karara varmanız gerektiğini hissediyorsunuz. Başkalarının tavsiyesini sormak iyi bir fikir olabilir. Önerilerini tam olarak yapmasanız bile, tavsiye size yeni seçenekler gösterebilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Grup etkinliklerine ve sosyal etkinliklere olan hevesiniz yüksektir. Fikirlerinizi başkalarıyla tartışmak isteyebilirsiniz ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bu sinir bozucu olabilir ancak coşkunuz bu yüzden kaybolmamalı. Bugün planladığınız her şey süreç zor olsa bile memnuniyet verici olacaktır.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün evniniz misafirlerinizle dolup taşabilir. Bununla birlikte, planlarınız bir şekilde yanlış iletişim, teslim edilmeyen mesajlar, trafikten kaynaklanan gecikmeler veya diğer engeller nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilir. Bunun coşkunuzu azaltmasına izin vermeyin. Yapmaya çalıştığınız her şey geçici hayal kırıklıklarına rağmen meyve vermeye başlayacak.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün düşüncelerinizi yazmak için güçlü bir ihtiyaç hissedebilirsiniz ama kelimelere dökmeniz için biraz fazla şekilsiz olabilirler. Ayrıca arkadaşlarınızla veya sevdiklerinizle iletişim kurmakta zorluk çekebilirsiniz. Birbirinizi özlemeye devam edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere gidememek sinir bozucu olabilir. Küçük tahrişlere rağmen eğlenceli bir gün olmalı.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün bir grup etkinliğine katılabilirsiniz ancak katılan kişilerin iyi bir dinleyici olmamaları canınızı sıkabilir. Herkesin ne olması gerektiğini ve nasıl yapılacağını anlamalarına yardımcı olmak sizin sorumluluğunuzda olacak. Küçük bir mali çöküş içinde olabilir ve onu nasıl harcayacağınız konusunda biraz endişelenebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Size en yakın olanlarla iletişim kurmak bugün zor olabilir. Bu biraz üzücü olabilir çünkü şu anda özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsunuz. Hatta belki de kızgın olduklarından ve sizinle konuşmak istemediklerinden bile endişe edebilirsiniz. Durum böyle değil. Denemeye devam et. Sonunda onlara ulaşacak ve istediğiniz yanıtı alacaksınız.

YAY BURCU YORUMU

Bugün bir tür sanatsal proje üzerinde çalışabilirsiniz. Çok çaba harcayacaksını, ancak sonuçlar tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir. Bu birçok revizyona neden olabilir. Sonunda durmak zorunda kalacaksın. Çok fazla düzeltme yapabilirsiniz. Ne üzerinde çalışırsanız çalışın, nesnel kalmaya çalışın ve gerçekçi olmayan beklentilere kapılmayın.

OĞLAK BURCU YORUMU

Özellikle arkadaşlarınıza, sevgilinize ve ailenize yakın hissetmeniz gerekse de, bugün onlarla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Belki de gizli olmasını tercih ettikleri sıkıntıları var ve paylaşmak istemiyor olabilirler. Sabırlı ol. Anlamaya çalış. Sorunlarını yarın sizinle paylaşabilirler.

KOVA BURCU YORUMU

Belki gelecekteki bir sosyal etkinliğe ev sahipliği yapma beklentisiyle yeniden dekore etme arzusu bugün sinir bozucu olabilir. Muhtemelen bazı kesin fikirleriniz var ancak istediğiniz sonuçları üretmek için ihtiyacınız olan malzemeleri bulamıyorsunuz. Ne planlıyorsanız, önceden telefon etmek ve hangi kaynakların kullanılabilir olduğunu görmek iyi bir fikir olabilir.

BALIK BURCU YORUMU

Seyahat aklınızda olabilir. Muhtemelen gelecekteki bir tatil olasılığı için heyecanlısınız. Bugün bazı düzenlemeleri tamamlamanız gerekebilir, ancak konuşmanız gereken insanlara ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu sinir bozucu ama hevesini azaltmamalı. Denemeye devam et. Sonunda uygun kişiye ulaşacak ve başarmaya çalıştığınız her şeyi bitireceksiniz.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM