• DOLAR
  6,8123
  %0,03
 • EURO
  7,5943
  %0,34
 • ALTIN
  381,01
  %0,03
 • BIST
  8,5246
  %0,10
Yüzünüz İçin Harikalar Yaratan Domates Maskesi

Yüzünüz İçin Harikalar Yaratan Domates Maskesi

Yüzünüz İçin Harikalar Yaratan Domates Maskesi Evinizde uygulayacağınız 15 dakikalık bir yüz maskesi, artık güzellik salonuna gitmenize gerek bırakmayacak. Sadece 1 uygulama sonrasında, güzellik salonlarına girmenin para ve vakit kaybından başka bir şey olmadığının farkına varacaksınız. Kimi zaman cilt bakımı için salona gitmek iyidir ancak cildinizde anlık bir parlama istiyorsanız, bu domates maskesini deneyin. Malzemeler […]

Yüzünüz İçin Harikalar Yaratan Domates Maskesi

Evinizde uygulayacağınız 15 dakikalık bir yüz maskesi, artık güzellik salonuna gitmenize gerek bırakmayacak. Sadece 1 uygulama sonrasında, güzellik salonlarına girmenin para ve vakit kaybından başka bir şey olmadığının farkına varacaksınız. Kimi zaman cilt bakımı için salona gitmek iyidir ancak cildinizde anlık bir parlama istiyorsanız, bu domates maskesini deneyin.

Malzemeler

Domates
Bal
Gül suyu
Un
Şeker
Ilık su

Adım – Temizlik

Malzemeler

Domates suyu
Gül suyu
Domates suyunu ve gül suyunu eşit miktarlarda birbiriyle karıştırın.

Bir pamuğu bu karışımın içine batırın ve yüzünüzü pamuk ile temizleyin.

Adım – Ovma

Malzemeler

Yarım domates
Şeker
İlk olarak yarım domatesi alın ve üzerinde bıçak ya da çatal yardımıyla bazı delikler açın.

Şimdi domatesin üzerine biraz şeker dökün.

Nazik bir şekilde bu domates ile tüm yüzünüzü ovun.

İki dakika boyunca uygulamaya devam edin.

Bu, yüzünüzdeki kiri ve tüm siyah noktaları çıkartacaktır.

Adım – Buhar

3-4 dakika boyunca yüzünüze buhar tutun. Tüm gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olacaktır.

Adım – Yüz Maskesi

Malzemeler

Domates
Bal
Un
Gül suyu
Temiz bir kap içerisinde, yumuşak bir hamur elde edene kadar hepsini karıştırın.

Karışımı yüzünüze uygulayın.

15 dakika boyunca kurumasını bekleyin.

Yüzünüzü soğuk su ile yıkayın.

Malzemelerin Faydaları

Domates sıkılaştırıcı ve antiseptik bakımından zengindir ve bu yüzden güzel bir cilt elde etmek için çok etkilidir. Sivilceler ve yağlı ciltler için en etkili malzemelerden birisidir.

Gül suyu cildinizi derinlemesine temizleyecektir ve cildinizdeki siya noktaları yok etmek için oldukça etkili bir yöntemdir.

Bal cildinizi sıkılaştıracak ve doğal bir nemlendirici görevi görecektir.

Un, cildinizin görünümünü iyileştirecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bir şeyler inşa etmek, şu anda yapmanız için çok yararlı olacaktır. Hatta ilişkilerinizi güçlendirebilir! Yakın bir arkadaşınız ya da partneriniz için mutfağa girin ve onlar için yemek yapın. İşte bu kadar kolay!

BOĞA BURCU YORUMU

Hayalleriniz canlı, keyifli ve karar vermenize yardımcı olacak bilgilerle dolu olabilir. Bugün hayatınıza yeni ve heyecan verici temaslar gelebilir, muhtemelen gelirinizi artırmanın yollarını göstermede yardımcı olur. Yeni kariyerler, oturumlar ve yatırımlar umut verici ve dikkate değer görünmektedir. Yolunuza çıkan her şeyden en iyi şekilde yararlanın. Bir fark yaratabilir.

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün muhtemelen romantizme odaklanıyorsunuz. Sevgiyi çevreleyen gezegensel enerjiler ümit vericidir. Eğer bir ilişkiniz varsa, siz ve partneriniz birlikte bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz kim bilir belki günün sonunda karşınıza biri çıkabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün, sağlık, enerji ve dayanıklılık ile öne çıkıyorsunuz. Gönüllü çalışma veya kişisel bir proje olsun, iş yerinde iyi olmalısınız. Geçmiş çabaların sonuçlarını görme ihtimaliniz yüksektir.

ASLAN BURCU YORUMU

Aşk ve romantizm bugün gündeminizde en üst sırada olacak. Şimdi özellikle sıcak ve sevgi dolu hissediyorsun. Mevcut ve potansiyel aşk partnerleri sizi güçlü bir şekilde çekebilir. Çocuklar ayrıca mutluluk ve memnuniyet kaynağı olabilirler. Her anlamda güzel bir gün.

BAŞAK BURCU YORUMU

Yaklaşan bir aile sohbeti hakkında endişeleniyor musunuz? Kendinizi germeyin. Bunlar her zaman içinizde en iyisini gören (ya da en azından deneyen) insanlardır. Onların beklentilerini karşılayıp karşılamayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Durumun içinde mikroskop altındaymış gibi hissederseniz, gergin olacaksınız. Rahatlayın ve bu insanların deneyimlerine güvenin. Onlar seni seviyor! Bunu göreceksiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Kariyer veya finansal anlamda harika haberler alabilirsiniz. Yazılı veya yayıncı olarak çalışmayı ya da bu konuda herhangi bir sanatı düşünüyorsanız, olayları harekete geçirmenin günüdür. Hayal gücünüz yüksek seviyede çalışıyor ve başkalarıyla iletişim kurabiliyorsunuz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün tanıştığınız herkese karşı özellikle sıcak ve sevgi dolu hissetmelisiniz. Parayla ilgili iyi haberler, özellikle olumlu hissetmenize neden olmuş olabilir. Bu, yeni insanları size çekebilir ve zaten hayatınızda olanları da size yaklaştırır. Sanatsal bir proje başlatmayı düşünüyorsanız, bunu yapmanın tam günü. Yaratıcı fikirler özgürce akmalıdır.

YAY BURCU YORUMU

Güzel, olumlu, sıcak ve sevgi dolu görünmeye bugün özellikle dikkat ediyorsunuz. Özgüveniniz, iyimserliğiniz ve kararlılığınız önümüzdeki birkaç gün içinde zirveye ulaşmalıdır. Yeni bir ortaklık, iş dünyası, yaratıcı proje ya da romantizm... Başlamayı düşündüğünüz her şeyin başarılı olması ve yolunuza iyi bir şans getirmesi muhtemeldir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Yaratıcı ilham bugün derinden gelebilir. Vizyonlar, hayaller - hayal gücünüzü heyecanlandıran her şey - yeni projeler için fikirler getirebilir. Tek dezavantajı maddi olarak bir süre katkı sağlamamak olabilir. Ancak bu noktada sabırlı olmak en önemli şey.

KOVA BURCU YORUMU

İşler sizin için zaman zaman kolaysa sorun değil. Başka bir deyişle, bir arkadaşınızı vurgulayan bir görev veya test sizin için parkta yürüyüş yapmak kadar kolaysa kendinizi suçlu hissetmeyin. Herkesin kendi beceri seviyesi vardır ve sizinki belli bir şekilde çok yüksek olur. Bir şey zorsa sizin için iyi olacağını düşünmeye devam etmeyin. Zor bir meydan okuma her zaman hayattaki iyi bir derse eşit değildir.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün sıcaklık ve dostluğu başkalarına yansıtmak için her zamankinden daha heveslisiniz. . Sanatsal veya yaratıcı bir faaliyet için çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün başladığınız şey her ne olursa olsun, yeni bir sanatsal proje, kariyer veya romantizm muhtemelen başarılı olacaktır.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM