Aksesuarda yeni moda

Kadınların vücudunu süsleyen, güzelliklerine güzellik katan ve kadınları zarif bir havaya büründüren aksesuarlar adeta bir resim tuvali gibi kadınların vücuduna renk renk güzellik katmaktadır. Kimi zaman bir boynu kimi zaman bir bileği saran aksesuar çeşitleri tabiri caizse sayılacak gibi değildir. O kadar geniş, o kadar çeşitli aksesuar dünyasının içinde çoğu kadın kendini kaybederken aradığını bulmakta hep zorluk çekmiştir. Bu zorluğu modaya uygun aksesuarları seçerek aşan kadınlar için yeni moda dört gözle beklenmektedir.

Bu senenin moda aksesuarlarına bir göz atarsak, dikkatimizi hemen küpeler çekecektir. Bu sezon yeni moda da küpeler daha çok sarkaçlı veya tüylü şekilde kulağı saran zincir küpeler olarak karşımıza çıkıyor. Burunlarına aksesuar takmak isteyen bayanlar için bu sezonun modasında hızma ve parlak yarım halkalar görünüyor. Fakat bu sezonun modasında buruna aksesuar taktırmak pek popüler bir hareket değildir. Kollara takılan bileklikler geçen senenin modasına göre boyut olarak büyümüş ve daha çok bu sene deri büyük bileklikler gözde olmuştur.

Yeni sezon aksesuar modasında bir dikkat çekici detay ise parmaklar da gözümüze çarpıyor. Yeni moda anlayışında parmaklara tek yüzük yerine her parmağa tek tek kombin yüzükler takılması tercih ediliyor. Ve en çok merak edilen kadınların boynunu saran eşsiz şıklıkta ki kolyelerin yeni sezon modasında ise sade, küçük hacimli ve taş işlemeleri de küçük olan kolye modelleri tercih edilmektedir.

Hemen hemen her yerde bulabileceğimiz aksesuar modelleri için yeni moda tarzlar umarız bayanların daha rahat tercih yapmasını sağlamıştır. Bu tercihler ile her bayanın güzel bir tabloyu andırmalarını dört gözle bekliyoruz.

0 Yorumlar