Yaz mevsiminin kavurucu sıcaklığını, sonbaharın ılıklığıyla üzerimizden attıktan sonra soğuk kış günlerine merhaba dediğimiz günler artık kapıda.  Geçiş mevsimleri sayılabilecek sonbahar ve ilkbahar, her ne kadar hava sıcaklıklarının ideal olması nedeniyle çoğumuza daha güzel gelse de ülkemizin şartlarında bu mevsimleri daha kısa sürede geçiyoruz ve yazdan kısa bir süre sonra kışın soğuğunu daha çabuk hissedebiliyoruz. Malum bu da kıyafet alışkanlıklarımızın birden değişmesine neden olabiliyor.

Tiril tiril, rahat ve açık renkli kıyafetleri bir kenara kaldırıp; daha kalın, koyu renkli kışlıkların çıkması ruh halimizi de etkileyebiliyor elbette. Fakat bunu da avantaja çevirebilmek mümkün.  Artık kış kreasyonlarında da yer alan capcanlı renkler, mini etekler, birbirinden farklı desenlerde göz alan çoraplar ve her tarza hitap edebilecek bot, çizme modelleriyle kendinizi en az yazın olduğu kadar enerjik ve mutlu hissedebilirsiniz.

Farklı renklerdeki kaşe kabanlar, kısa ve uzun boy alternatifleriyle birçok kullanıcının tercihleri arasında. Altına giyeceğiniz koyu renk bir Jean ve kısa kürklü bir botla spor bir görünüme sahip olabileceğiniz gibi, kumaş pantolon ve yüksek topuklu bir çizme ile sizi oldukça şık bir hale getirecektir.

Eğer sıcacık ve içinde daha rahat edebileceğiniz bir kaban arıyorsanız kürklü, içi polar olan hırka tarzı kabanlar bu sene de oldukça sık karşımıza çıkıyor. Uzun yıllardan beri kürkün vazgeçilmez bir ihtişamı ve gösterişi olduğunu göz önüne alırsak,  kürklerin bu kış da en çok tercih edilecek modeller arasında olacağı kesin görünüyor.

Dış giyimin haricinde; bu kış da tunik ve tayt ikilisi gardıroplarımızdaki yerini koruyacağa benziyor. Rahat ve şık olmaları, tercih etmek için önemli bir etken. Diğer yandan Mini eteklere eşlik eden opak külotlu çoraplar da uzun çizmeler eşliğinde sizi oldukça modern ve mutlu hissettirecektir.

Vücut tipinize, yaşınıza, önceliklerinize uygun ve en önemlisi içinde kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetleri seçmek her zaman için sizi mutlu ve özel hissettirecektir.